شرکت توسعه دهنده بازی Everybody’s Gone to the Rapture برای مدتی بسته می‌شود

توسط افراسیاب در ۴ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۳

شرکت The Chinese Room که به خاطره توسعه بازی‌های مستقل Everybody’s Gone to the Rapture،  Dear Esthe و Amnesia: A Machine for Pigs شناخته می‌شود. برای مدت نامعلومی بسته خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای Dan Pinchbeck یکی از بنیان‌گذاران اصلی استودیو، طی پستی در وبلاگ شخصی خود نوشته که تصمیم گرفته‌شده تنها برای صلاح آینده شرکت بوده است.

وی در ادامه پست می‌افزاید. ما از اوایل سال ۲۰۱۷ در این مورد فکر می‌کردیم و دلیل عمده آن ترک عده‌ زیادی از کارکنان خلاق و ماهر ما از این شرکت بوده‌ است.

در اواسط تابستان اخباری حاکی از مشکلات مالی جدی از این استودیو درز پیدا کرد که نتیجه آن ترک بسیاری از کارکنان به شرکت‌های دیگر بود. به‌علاوه مشکلات سلامتی کارکنان نیز دلیل دیگر تعطیلی استودیو محسوب می‌شود که منظور تهدید سلامتی کارکنان به دلیل کار سخت و طاقت‌فرسا در پروژه اخیرشان بوده است.

آخرین محصول استودیو بازی So Let Us Melt بود که هفته گذشته برای واقعیت مجازی گوگل Daydream منتشر شد که درواقع کارکنان مرخص شده افرادی بودند که بر روی این عنوان کار می‌کرده‌اند. خلاصه آقای Pinchbeck این را فرصتی برای استراحت کارکنان می‌داند و گفتند در آینده با نیرو و انرژی بیشتری با برنامه‌ریزی‌ درست به این حرفه بازمی‌گردیم.

آقای Pinchbeck خاطرنشان کردند که این اتفاق به‌هیچ‌عنوان به معنای پایان کار the Chinese Room نیست و تیم  دیگری همچنان مشغول توسعه بازی The 13th Interior هستند. همچنین نمونه اولیه Little Orpheus پروژه دیگر این شرکت در اواخر سال میلادی آماده می‌شود.

Pinchbeck در ادامه افزود:

من و Jess (همسر وی) طبیعتمان هنرمند است. ما بدون آنکه تحقیقات کاملی کرده باشیم وارد حرفه بازی‌سازی شدیم و خیلی زودتر ازآنچه که فکرش را می‌کردیم استودیو خود را تاسیس کردیم.  چند سال فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم و به بازی‌هایی که ساختیم و عرضه کردیم بسیار افتخار می‌کنیم. ما توانستیم با انسان‌های بزرگی کار کنیم و دوستان زیادی پیدا کردیم.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “شرکت توسعه دهنده بازی Everybody’s Gone to the Rapture برای مدتی بسته می‌شود”

 1. واقعا حیف که همچین استودیو و افراد خلاقی به این قبیل مشکلات برمیخورن :(
  از اونطرف انلاینای تکراری و کژوالای کلونی کیسه های پول رو مدام روانه جیب سازنده هاشون میکنن :|
  دوستانی هم که تا کنون dear esther و everybodys gone… رو تجربه نکردند دست بجنبانند که دو اثر داستاتی بسیار خاص رو از دست داده اند :۱۵:

  ۱ ۰
 2. واقعا حیف که این استودیو های نوآور و مستقل به این روز میفتن
  امیدوارم هر چه زودتر برگردن

  ۱ ۰