بازی تخته Resident Evil 2 تنها در ۶۰ دقیقه رکورد کمپین کیک‌استارتر را شکاند

توسط افراسیاب در ۴ مهر ۱۳۹۶ , ۱۱:۲۸

امروز شرکت سازنده بازی‌های تخته‌ای  Steamforged Games از کمپین تامین بودجه کیک‌استارتر برای ساخت بازی تخته‌ای Resident Evil 2 رونمایی کرد. که در همان یک ساعت اولیه شرکت اعلام کرد بودجه لازم فراهم شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق برآورد اولیه کیک‌استارتر شرکت برای تامین بودجه لازم به ۲۰۳۰۰۰ دلار نیاز داشت که در کمتر از یک ساعت بیش از ۳۱۳۳۸۰ دلار جمع  آوری شد.

با فراهم شدن بودجه لازم شرکت کیک‌استارتر به رونمایی از یک‌سری از جزئیات بازی پرداخت. ازجمله چهار فیگور زامبی، کارت آتشین، و یک فیگور سگ زامبی.

همچنین بازی در چهار بسته عرضه می‌شود. بسته اول باقیمت ۲۷۰ دلار به همراه یک کارت اسلحه کمری، بسته دوم باقیمت ۲۹۶ دلار به همراه دو فیگور زامبی RPD، بسته سوم باقیمت ۳۲۳ دلار با یک کارت اسلحه مگنوم و بسته چهارم با یک فیگور لیکر که قیمت آن به ۳۵۰ دلار می‌رسد.

بازی تخته Resident Evil 2 یک بازی در سبک استراتژی و ترس‌ و بقا است که درآن یک تا چهار بازیکن به‌صورت همزمان می‌توانند بازی کنند و همکاری. بازی در دنیای رزیدنت اویل روی می‌دهد و بازیکنان باید کنترل یکی از چهار شخصیت آشنا در دنیای رزیدنت اویل را بر عهده بگیرند مانند شخصیت «لیان» و «کلر». و درنهایت به فرار از دست زامبی‌هایی بپردازند که در خیابان‌های شهر راکون پرسه می‌زنند.

برای اطلاعات بیشتر از این بسته می‌توانید ویدیوی زیر را که توسط کیک‌استارتر تهیه شد مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: