5 نظر

موج دی‌بازی (۲) | بررسی رویدادهای مهم هفته و دیدگاه‌های کاربران با رویکردی طنز

توسط در1 سال پیش
 

یک ماه غیبت داشتیم، بهانه‌هایمان هم شاید موجه نباشند ولی به هر حال توی قسمت دومی که کمی دیگر به آن گوش می‌دهید همه‌ی دلایل و حاشیه‌های این یک ماه غیبت را بازگو کرده‌ایم. در ادامه با قسمت دوم پادکست موج‌ دی‌بازی همراه دنیای بازی باشید.

در دومین موج دی‌بازی به بررسی اخبار ماه، مقالات محبوب ماه، اتفاقات مهم ماه، دیدگاه‌های جالب شما کاربران دنیای بازی و اندراحوالات اعضای تیم دنیای بازی پرداخته می‌شود که علاوه بر این موارد، کاربران برتر ماه و موسیقی برگزیده این قسمت نیز تقدیم حضورتان می‌شود. چون یک ماه غیبت داشتیم، کیفیت کار را سعی کردیم بالاتر ببریم و به تمامی مسایل مهم و قابل توجه ماه نیز بپردازیم؛ البته که با دیدگاهی طنز. قسمت دوم موج دی‌بازی اتفاقات شهریورماه را تماما پوشش می‌دهد که در ادامه شما را به گوش دادن آن دعوت می‌کنیم:


امیدواریم از این پادکست لذت ببرید. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم از این آخر هفته ترتیب انتشار پادکست و پست‌های آخر هفته‌ای که در پادکست قول دادیم را رعایت کنیم. راستی این پادکست با همکاری سینا کیارستمی توسط یک دل‌سوز نوشته شده، توسط محمد قاسمی گویندگی شده و توسط اشکان امانی نیز تنظیم. باز هم راستی، اکانت رسمی ارتباط با تیم ما، تیم دنیای بازی، در تلگرام @Dbazi_HQ است و از این به بعد می‌توانید انواع و اقسام فایل‌ها و متن‌ها را برایمان ارسال کنید که حسابی به حمایت شما نیازمندیم.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: در تریلر گیم‌پلی بازی Hitman 2 کلمبیا به عنوان لوکیشن جدید بازی معرفی شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر