تعداد بازیکنان هم‌زمان Playerunknown’s Battlegrounds از مرز ۱.۵ میلیون نفر عبور کرد

توسط سهیل حسینی در ۳ مهر ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

بازی Playerunknown’s Battlegrounds یکی از عناوین بزرگ و محبوب این روزها در بین بازیکنان رایانه‌های شخصی شناخته شده، عنوانی که هم‌چنان به رشد خود ادامه می‌دهد. امروز، مشخص شد تعداد بازیکنان هم‌زمان Playerunknown’s Battlegrounds از مرز ۱.۵ میلیون نفر هم عبور کرد! این عدد، از رکوردی که بازی «دوتا ۲» (DOTA 2) به‌دست آورده بود، بیشتر است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌نظر می‌رسد، دو بازی Playerunknown’s Battlegrounds و دوتا ۲ تنها عناوینی هستند که در تاریخ شبکه استیم توانسته‌اند بیش از ۱ میلیون کاربر هم‌زمان را برای خود به ثبت برسانند.

در دیگر اخبار مربوط به این بازی، خالق بازی آقای «برندان گرین» درمورد علایق خود پیرامون اضافه کردن بخش تک‌نفره به PUBG گفته بود. این مورد شاید به این زودی‌ها نتواند به مرحله‌ی اجرا برسد، چرا که استودیو Bluehole، به سختی مشغول پشتیبانی از نسخه رایانه‌های شخصی و توسعه نسخه اکس‌باکس وان است.

چندی پیش هم، گرین تصاویر یکی از سه وسیله نقلیه‌ی جدید این بازی را به اشتراک گذشت که به‌نظر می‌رسید یک اتوبوس کوچک از «وُلکس‌واگن» باشد. در پایان لازم به ذکر است، Playerunknown’s Battlegrounds در اوایل سال جاری به‌صورت دسترسی اولیه در شبکه استیم منتشر شد و توانست رکوردهای فوق‌العاده‌ای هم‌چون فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای بر روی رایانه‌های شخصی را برای خود ثبت کند. گرین هم‌چنین اشاره کرد، هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بازی بعد از انتشار نسخه کامل بازی ندارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: