بازی Flappy Bird

بازی Flappy Bird دیگر روی آی‌او‌اس قابل بازی نخواهد بود

توسط علیرضا کیانی در ۳ مهر ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۰

بازی Flappy Bird از بازی‌های محبوب و جذاب موبایلی است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و حالا ظاهرا پایان این عنوان روی آی‌او‌اس فرا رسیده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

پس از عرضه بازی Flappy Bird در سال ۲۰۱۳ این عنوان به سرعت تبدیل به یک عنوان بزرگ موبایلی شد که طرفداران زیادی را در سطوح مختلف به خود جذب کرد. تا کمتر از یکسال گذشته این بازی بیش‌ از ۵۰ میلیون بار دانلود شد. خالق این عنوان یعنی Dong Nguyen به موفقیتی پیش‌بینی نشده و درآمدی زیاد دست یافت.

با وجود این‌که بازی Flappy Bird از بازار‌های دیجیتال حذف شده بود ولی باز هم کسانی که این عنوان را دانلود کرده بودند می‌توانستند کماکان به تجربه‌ی این عنوان ادامه دهند. به‌روزرسانی‌های جدید برای موبایل سبب شد تا نسخه‌های قبلی و به‌روز نشده‌ی Flappy Bird غیرقابل استفاده شوند و طرفداران مجبور شوند برای انجام بازی به شماره‌های قبلی سیستم‌عامل مراجعه کنند. حال با عرضه‌ی آی‌او‌اس ۱۱ بازیکنان در دوراهی به‌روزرسانی سیستم‌عامل و انجام بازی Flappy Bird قرار گرفته‌اند.

براساس گزارش سایت Polygon، دیگر سیستم‌عامل آی‌اواس (شماره‌ی ۱۱) از بازی‌های ۳۲بیتی پشتیبانی نخواهد کرد که بازی Flappy Bird را نیز شامل می‌شود. برای اجرای بازی روی این سیستم‌عامل کاربر پیامی مبنی بر الزام به‌روزرسانی بازی از سوی سازنده برای سازگاری با این سیستم‌عامل نشان داده خواهد شد که تقریبا پایان دوره‌ی بازی Flappy Bird را نشان می‌دهد؛ چرا که سازنده‌ی بازی یعنی Dong Nguyen عنوان کرده است که دیگر به‌روزرسانی جدید برای این بازی منتشر نخواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: