یک محتوای بزرگ برای Final Fantasy XV در راه است

توسط افراسیاب در ۳ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

آقای «هاجیمه تاباتا» (Hajime Tabata) کارگردان بازی «فاینال فانتزی ۱۵» (Final Fantasy XV) در پخش زنده‌ای در رویداد Tokyo Game Show 2017 از برنامه‌های آینده شرکت «اسکوئر انیکس» (Square Enix) برای این بازی گفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اظهارات آقای تاباتا شرکت درحال‌ توسعه محتوای قابل دانلود مفصلی برای فاینل فانتزی ۱۵ است که در زمان نامشخصی در سال پیش‌رو عرضه می‌شود. تاباتا نگفت که تقریبا چقدر این پروسه زمان می‌برد اما باز جای خوشحالی دارد که پس از مدت‌ها انتظار، محتوایی که طرفداران این سری انتظارش را می‌کشیدند در سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

به نظر می‌رسد که محتوای نام‌برده به بخش داستانی می‌پردازد که در بازی اصلی به‌طور ناقص به آنها پرداخته شده بود و جوابی منطقی به گره‌های داستانی داده نشده بود. زیرا این بخش شامل بیشترین انتقادات از سوی کاربران و تحلیل‌گران بود.

تاباتا می‌گوید:

در مراحل اضافی ما تلاش بیشتری برای پرداختن به شخصیت‌هایمان می‌کنیم، چراکه اگر ما نتوانیم ویژگی‌هایی که دنیای فاینل فانتزی بر آن‌ها بنا نهاده شده‌اند را پیش ببریم، پس نخواهیم توانست فلسفه زندگی شخصیت‌هایمان را پیش ببریم.

وی در ادامه توضیح داد که اضافه کردن محتوا تنها به اشتیاق شخصی او برای گسترش و ساختن دنیای فاینل فانتزی مربوط نمی‌شود. بلکه اینکار نشانه احساس مسئولیت ما در قبال طرفدارانی است که از ما برای تکمیل کردن مراحل درخواست کرده بودند. بنابر این بااینکه قرار بود محتوای «Episode Ignis» آخرین محتوای اضافی بازی باشد، اما تصمیم گرفتیم تا نظری دوباره به بخش‌هایی از بازی بیندازیم و در سال ۲۰۱۸ آن را عرضه منیم.

با تمام این توضیحات هنوز جزئیات دقیقی از محتوا ارائه نشده و ما نمی‌دانیم که این محتوا به کدام بخش‌های داستانی مربوط می‌شود و آیا غیر از داستان دارای ویژگی‌های دیگری نیز خواهد بود؟

در پایان لازم به یادآوری است که بازی فاینل فانتزی ۱۵ هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و نسخه رایانه‌های شخصی آن در اوایل سال ۲۰۱۸ عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: