هزینه‌ی تعمیر پنل پشتی آیفون ۸ بیش‌تر از صفحه‌نمایش است

توسط مسعود محمودپور در ۲ مهر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

مهم‌ترین تغییر اهری آیفون ۸ و ۸ پلاس نسبت به نسل پیش، استفاده از پنل پشتی شیشه‌ای است. احتمال می‌روفت که قیمت این شیشه در +AppleCare هم‌اندازه‌ی صفحه‌نمایش باشد، اما این‌طور نیست. AppleInsider تأیید کرد که قیمت تعویض شیشه‌ی پشتی به‌اندازه‌ی صفحه‌نمایش، یعنی ۲۹ دلار نیست؛ بلکه جزو دسته‌بندی «دیگر صدمات» (other damage) است و کاربران باید برای تعویض آن ۹۹ دلار پرداخت کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اپل دو دسته‌بندی «تعویض صفحه» و «سایر صدمات» را دارد که ۲۹ و ۹۹ دلار برای کاربران هزینه دارند. هزینه‌ی تعمیرات دیگر به ۳۴۹ دلار برای آیفون ۸ و ۳۹۹ دلار برای آیفون ۸ پلاس می‌رسد. پس حتماً مراقب شیشه‌ی پشتی آیفون خود باشید که در غیر این‌صورت باید مبلغ زیادی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. کاربران برای استفاده از خدمات +AppleCare باید ۱۲۹ دلار برای آیفون ۸ و ۱۴۹ دلار برای ۸ پلاس پرداخت کنند.

هنوز هزینه‌ی تعمیرات آیفون x مشخص نشده‌اند. می‌دانیم که اپل ۱۹۹ دلار برای گارانتی طلب می‌کند اما این شرکت هنوز اعلام نکرده است که تعویض صفحه‌نمایش یا شیشه‌ی پشتی چقدر هزینه دارد. با این وجود می‌توان حدس زد که تعویض صفحه‌نمایش بیش از ۲۹ دلار هزینه خواهد داشت؛ چراکه تعداد محدودتری از آن تولید شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: