«شینجی میکامی» نسبت به پورت بازی The Evil Within 2 برای نینتندو سوئیچ ابراز علاقه کرد

توسط سهیل حسینی در ۱ مهر ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی The Evil Within 2 عنوانی سوم‌شخص و ترسناک از سوی «تانگو گیمز‌ورک» (Tango Gameworks) و استودیو «بتسدا» بوده که قرار است در تاریخ جمعه، ۲۱ مهر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. به‌تازگی، برخی افراد خواهان ارائه این بازی بر روی نینتندو سوئیچ شده‌اند و این دقیقا همان چیزی است که تهیه‌کننده بازی، آقای «شینجی میکامی» نسبت به انجام آن نیز تمایل دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی مصاحبه‌ای هم که شینجی میکامی با وب‌سایت گیم‌اسپات داشت، بر این باور است که نسخه سوئیچ از بازی The Evil Within 2 جالب خواهد بود. در ادامه به بخشی از صحبت‌های او نگاه می‌کنیم:

من فکر می‌کنم نسخه سوئیچ از این بازی می‌تواند جالب باشد. اگر فرصتی باشد، من می‌خواهم آن را امتحان کنم.

او در ادامه افزود:

اول از همه، من قصد دارم تا یک کنسول سوئیچ خریداری کنم، من مجبور هستم تا کنسول سوئیچ به همراه بازی «زلدا» را از همکارم قرض بگیرم تا بتوانم آن را تجربه کنم.

در حالی که بتسدا برنامه‌ای برای پورت بازی The Evil Within 2 برای نینتندو سوئیچ ندارد؛ اما آن‌ها سه عنوان دیگر خود را که شامل «الدر اسکرولز ۵: اسکایریم» (The Elder Scrolls V: Skyrim)، «دووم» (DOOM) و «ولفنشتاین ۲» (Wolfenstein II: The New Colossus) است را برای نینتندو سوئیچ تدارک دیده‌اند.

در نهایت، بازی The Evil Within 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه بوده و قرار است در تاریخ ۲۱ مهر ماه منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: