بازی Call of Duty: WWII برای کنسول اکس‌باکس وان اکس بهینه شده است

توسط سهیل حسینی در ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

اگر شما به‌دنبال کنسول قدرت‌مند شرکت مایکروسافت، یعنی اکس‌باکس وان اکس هستید ولی از این‌که شاید آخرین ساخته استودیو «اسلج‌همر» یعنی بازی Call of Duty: WWII بر روی این کنسول جدید در دسترس نباشد، ناراحت هستید؛ باید گفت این عنوان به‌صورت کامل از این کنسول پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در لیستی که یکی از خرده‌فروشی‌های بریتانیا منتشر کرده، مشخص شد بازی Call of Duty: WWII برای کنسول اکس‌باکس وان اکس بهینه شده و از ویژگی‌هایی نظیر وضوح تصویر ۴K و HDR نیز بهره می‌برد. در زیر، تصویری از کاور مخصوص نسخه اکس‌باکس وان اکس را مشاهده می‌کنید، در قسمت گوشه، بالا، سمت راست به‌وضوح می‌توان کلمه Xbox One X Enhanced به همراه پشتیبانی از ۴K و HDR را می‌توان به وضوح دید:

تا زمان نوشتن این خبر، لیست رسمی که مایکروسافت پیرامون عناوین بهینه شده برای اکس‌باکس وان اکس منتشر کرده، شامل بازی Call of Duty: WWII نمی‌شود.

در نهایت باید اشاره کرد، بازی Call of Duty: WWII در تاریخ جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کسانی که این عنوان را پیش‌خرید کنند، می‌توانند از مزایا و پادش‌هایی در بخش چندنفره در زمان عرضه، بهره ببرند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: