پروژه بعدی سازندگان Project Cars احتمالا بازی Fast and Furious خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۷:۲۴

به‌نظر می‌رسد  استودیو «اسلایتلی‌ مَد»، سازنده‌ی بازی مسابقه‌ای «پراجکت کارز» (Project Cars) بر روی بازی Fast and Furious کار می‌کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با منتشر شدن امتیازهای عنوان مورد انتظار این شرکت، یعنی «پراجکت کارز ۲» (Project Cars 2) و عرضه‌ی رسمی آن؛ استودیو اسلایتلی مد استودیو تصمیم گرفته تا درمورد پروژه بعدی خود سخن گوید. یکی از اعضای استودیو، آقای «یان بِل» در لایو استریمی که توسط SpotTheOzzie در وب‌سایت یو‌تیوب نیز منتشر شد، حضور یافت و درحالی که SpotTheOzzie مشغول بازی کردن «پراجکت کارز ۲» بود، با او (بِل) صحبت‌هایی نیز انجام دهد.

در طول مصاحبه، «بِل» اذعان داشت که استودیو آن‌ها با یکی از کمپانی‌های مشهور هالیوود به توافق رسیده است (که احتمالا این شرکت «یونیورسال پیکچرز» (Universal Pictures) باید باشد) که برای ساخت یک بازی از مجموعه محبوب کار کنند. با توجه به این‌که پیش از این هم مدیر اجرایی استودیو مقایسه‌هایی را با «جنون سرعت» (Need for Speed) انجام داده، و این‌که اسم عنوان را نگفته، فرض ما هم بر این است او دارد درمورد بازی Fast & Furious صحبت می‌کند.

در ادامه مصاحبه هم بِل اشاره می‌کند که چگونه آن‌ها بازیی ساختند تا بتواند با عناوین بزرگ و پرطرفداری مثل «فرتزا» (Forza) و «گرن توریسمو» (Gran Turismo) رقابت کنند. در نهایت بازی اشاره کنیم؛ بازی «پراجکت کارز ۲» فردا برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: