11 نظر

آخر هفته من (۵) | آخر هفته‌ی گیمی خود را چه‌طور می‌گذرانید؟

توسط در1 سال پیش
 

شاید باورتان نشود ولی دیگر داریم آخر تابستان را می‌گذرانیم. این همه پیش خودمان برنامه ریختیم که ال کنیم٬ بل کنیم آخر هم به هیچ‌کدام نرسیدیم و تابستان هم تمام شد. بالاخره زندگی همین است. بحث را فلسفی نکنیم و برویم مستقیما سراغ پنجمین قسمت از آیتم «آخر هفته من». دیگر شما از من بهتر می‌دانید که چه کاری باید انجام دهید٬ پس سخن را کوتاه و «آخر هفته من» را با دنیای بازی شروع می‌کنیم.

این Division رسما دارد گوشه هارد من خاک می‌خورد. گفتم این آخر هفته یک فوتی به خاکش بزنم و بروم سراغ‌اش. از آن‌جایی که این دو روز یوبی‌سافت بازی را رایگان کرده است٬ فکر کنم تعداد بازیکن‌ها بیشتر خواهد شد. متاسفانه مشکلی که است رفقای من برای این بازی پایه نبودند و زدن زیرش٬ به خاطر همین تنهایی با یک سری خارجی بازی کردن خیلی لذت‌بخش نیست. اگر این بازی را روی رایانه شخصی تجربه می‌کنید٬ آی‌دی من در یوپلی FERRYKILLER است. خوش‌حال می‌شوم اگر درخواست بفرستید. لول من البته از آنجایی که خیلی بازی نمیکنم٬ کم است. شما هم می‌توانید آی‌دی خود را در اینجا به اشتراک بگذارید٬ تا در این پنجشنبه و جمعه با دوستان جدید به بازی کردن بپردازید.

برنامه شما برای این آخر هفته چیست؟ چه بازی‌هایی در لیست‌تان است؟ پنجشنبه و جمعه هفته قبل چه‌طور بود؟ درحال حاضر کدام بازی شما را درگیر خود کرده است؟

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: بازگشت pirate Cervantes به Soulcalibur 6
 

شما باید ورود برای ارسال نظر