تخفیف شرکت در رویداد بازی White Nights روسیه برای بازی‌سازان ایرانی

توسط تارخ ترهنده در ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

رویداد بازی White Nights روسیه واقع در مسکو کمتر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود و این‌بار شرکت در این رویداد برای بازی‌سازان ایرانی کم‌ هزینه‌تر خواهد بود؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رویداد نمایشگاه و همایش بازی White Nights مسکو که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۱۳۰۰ شرکت‌کننده داشته باشد، در دو روز ۱۱ و ۱۲ اکتبر برگزار خواهد شد.

سخنرانان مطرحی از شرکت‌های گوگل، Obsidian، King، Wargaming، فیس‌بوک، یونیتی، آمازون، Epic Games و دیگر شرکت‌ها در بخش همایش این رویداد سخنرانی خواهند کرد.

در بخش نمایشگاهی رویداد نیز بیش از ۱۰۰ تیم بازی‌سازی از سراسر جهان حضور خواهند داشت و بهترین آثار خود را معرفی خواهند کرد.

همچنین توسعه‌دهندگان بازی‌ها می‌توانند در مسابقات Indie Game Up شرکت کرده و شانس خود را برای برنده شدن جوایز ارزنده بیازمایند. برای شرکت در این مسابقه بازی‌سازان می‌توانند از طریق صفحه http://wnconf.com/ru/indie-game-cup اقدام نمایند. مهلت شرکت در مسابقه ۳۱ شهریور ماه تعیین شده است.

با توجه به همکاری رویداد TGC با White Nights، تخفیف ویژه‌ای مختص بازی‌سازان ایرانی در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند با مراجعه به صفحه http://wnconf.com/en#registration و استفاده از کد TehranGC15 از ۱۵ درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: