بازی Marvel vs Capcom: Infinite

نمرات بازی Marvel vs Capcom: Infinite منتشر شدند

توسط علیرضا کیانی در ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۲:۲۵

نمرات و نقد‌وبررسی‌‌های بازی Marvel vs Capcom: Infinite منتشر شده است. به‌نظر این عنوان خوب ظاهر شده است و باید منتظر نمره متا ماند. با دنیای‌بازی همراه باشید.

بازی Marvel vs Capcom: Infinite عنوانی است که خیلی‌ها فکر نمی‌کردند که زمانی ساخته شود ولی حالا هفته‌ی آینده زمان انتشار آن فرا خواهد رسید. در رسانه‌ها با عرضه هر بازی شاهد تعداد زیادی نقد و بررسی هستیم و این مهم در مورد این عنوان نیز صدق می‌کند. نمرات نشان می‌دهد که به صورت کلی نظرات در مورد این بازی مثبت بوده است.

از زمان معرفی بازی، کاراکترهای متعددی در فضای مجازی برای شخصیت‌های درون بازی حدس زده شدند و تنها پس از چند هفته تعداد زیادی از آن‌ها به صورت رسمی معرفی شدند. زمانی که فردی یک لیست از کاراکتر‌های مارول و کپکام را منتشر کرد به نظر بی‌نقص می‌‌آمد که تنها پس از مدتی کوتاه این لیست معرفی شده به صورت رسمی برای بازی معرفی شد.

Marvel vs Capcom: Infinite دارای یک بخش داستانی تک‌نفره است که شخصیت بدذات و دشمن اصلی آن Ultron Sigma خواهد بود. «آلترون» (Ultron) و «سیگما»‌ (Sigma) باهم تلفیق شده و در بازی شاهد آلترونی با یک شنل هستیم. شخصیت‌های ایکس‌من جزو کاراکتر‌هایی هستند که داستان بازی و میان شخصیت‌های این عنوان نیستند.

بازی Marvel vs Capcom: Infinite، امروز یعنی ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در پایین می‌توانید نمرات مربوط به این بازی را مشاهده فرمایید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نمرات بازی Marvel vs Capcom: Infinite منتشر شدند”

  1. نمرات که پیشرفت چشمگیری رو در قیاس با نسخه فوق‌العاده سوم گویا نیستند. ولی به‌خاطر نبردهای سرعتی و پر از کمبوی سری هم که شده باید تجربش کرد.

    ۱ ۰