تماشا کنید: تریلر گیم پلی جدید بازی The Evil Within 2 منتشر شد: «در برابر زمان»

توسط علی ارکانی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

شرکت بتسدا تریلر گیم پلی جدید بازی The Evil Within 2 به نام «در برابر زمان» را منتشر کرده که تغییراتی بدیع در این بازی را نشان می‌دهد، با دنیای بازی همراه باشید تا این تریلر را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. برخلاف قسمت قبل که اغلب در فضایی متروک و محصور روایت می‌شد، در The Evil Within 2 سباستین کاستلانو باید با دسته‌های بزرگی از وحشتناک‌ترین و مخوف‌ترین دشمنان موجود رو به رو شود؛ آن هم در خیابان‌های یک شهر! شاید این امر به مزاج آنهایی که طرفدار فضاهای تنگ تاریک هستند زیاد خوش نیاید، اما باید به بتیسدا برای اتخاذ چنین ریسک و رویکرد نویی در بازی The Evil Within 2 تبریک گفت.

این تریلر گیم پلی بخشی از داستان بازی را نشان می‌دهد که در آن قهرمان بازی سباستین کاستلانو در پی دخترش پا به دنیای STEM می‌گذارد. روح آثار دیگر شینجی میکامی، خالق این عنوان و پدر سبک وحشت بقا هم در این تریلر دیده می‌شود: کلیسای مخوف و ظاهر رهبر این فرقه که بسیار یادآور بازی Resident Evil 4 است.

شرکت بتسدا در خصوص تریلر «در برابر زمان» نوشته: در The Evil Within 2 زمان دوست شما نیست! شما در نقش سباستین کاستلانو باید پیش از آنکه دنیا روی سرتان آوار شود، دختر خود را درون دنیای STEM پیدا کرده و فرار کنید. علاوه‌بر هیولای مخوفی که در این دنیا وجود دارند، شما به تور افرادی مثل تئودور و استفانو هم میخورید؛ بیمارانی روانی که در دنیای مخوف STEM آشیانه گزیده و آن را باب میل خود دستخوش تغییر می‌کنند. اگر این دنیا نابود شود، راه فراری برای سباستین و لیلی وجود نخواهد داشت.

بازی The Evil Within 2 در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) برای کنسول‌های نسل هشتم (پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان) و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: