تل تیل گیمز

تل‌تیل گیمز «پیت هاولی» را به‌عنوان مدیر‌عامل جدیدش معرفی کرد

توسط امیر شفیعی در ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

اخیرا «تل‌تیل گیمز» استودیو‌یی که بیشتر به‌خاطر عنوان‌های سریالی خودش هم‌چون The Walking Dead و Wolf among Us شناخته می‌شود‍‍‍٬ پیت هاولی را به عنوان مدیر‌عامل جدیدش معرفی کرد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

قبل از این نیز هاولی به عنوان گیم مستر و معاون ارشد شرکت «زینگا» مشغول به‌کار بود٬ احداث شرکت Red Robots Labs نیز در کارنامه کاری او به چشم می‌خورد. همچنین او در شرکت «الکترونیک ارتز» نقش اجرایی داشته و نام او در کنار افرادی هم‌چون «پیتر مولینیو» در استودیو «لایِن هد» در ساخت آثاری چون black and white و fable قابل مشاهده است. هاولی در تل‌تیل جانشین «دن کانِرز» می‌شود؛ کسی که از سال ۲۰۰۴ در کنار موسسان شرکت تل‌تیل مشغول به کار بوده است. هاولی در جهت پیوستن به تیم تل‌تیل اعلام کرد:

من یکی از طرفداران بزرگ شرکت تل‌تیل و دستاورد ارزشمند آنها به‌عنوان بزرگترین شرکت در زمینه داستان‌گویی هستم. دستاورد و افتخاری که با تلاش‌های بی‌وقفه دن و کوین به‌دست آمد. من قصد دارم تا در آینده بیشتر با تیم خلاق تل‌تیل همکاری کنم و بازی‌ها و آی‌پی‌های خلاقانه و هیجان‌انگیزی را برای مخاطبان به همراه بیاورم. تل‌تیل شرکت خاصی است و من خوشحالم که می‌توانم عضوی از شرکت و آینده روشن این تیم باشم.

به‌زودی باید شاهد تغییراتی در شرکت تل‌تیل با روی کار آمدن هاولی باشیم. در حال حاضر این کمپانی مشغول کار روی قسمت‌های بعدی عنوان‌های سریالی خودش همچون؛ Batman:The Enemy Within ،Minecraft: The Story Mode Season 2 و Guardians of Galaxy: The telltale series است. همچنین فصل‌های جدید بازی های The Walking Dead و The Wolf Among Us نیز در راه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: