تم Just Cause 3 به بازی Hitman: Sniper اضافه شد

توسط مسعود محمودپور در ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۸:۱۲

Square Enix Montreal به‌تازگی یک تم (Theme) از بازی Just Cause 3 را در Hitman: Sniper قرار داده است. آپدیت جدید، مأمور ۴۷ را با اسلحه‌ای جدید به نام The Final Argument به کشور جمهوری مدیسی در خاورمیانه می‌برد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هدف مأمور ۴۷ «مارکوس کراگ» (Marcus Krug)، یک تاجر میلیاردر است. اسنایپر این مرحله «ریکو رودریگز» (Rico Rodriguez) از Just Cause 3 است که با دو ویژگی جدید به بازی آمده:  مین‌های چسبنده و طناب‌های منفجر شونده.

همان‌طور که گفته شد، اسنایپر می‌تواند در حالی که دشمن در حال نگهبانی و گشت‌زنی است آن را با مین‌های چسبنده گرفتار کند، به آن‌ها شلیک کند و به پرواز در آمدن آن‌ها را ببیند. توانایی دیگر چسباندن دشمنان به یکدیگر به کمک هرچیزی که در محیط پیدا شود است. به محض اینکه آن‌ها به یکدیگر متصل شوند به استراحت‌گاه بروند، منفجر خواهند شد.

وقتی کاربران عضو گروه شوند The Final Argument با به اشتراک گذاشتن گیم‌پلی برای آن‌ها آنلاک خواهد شد و شما به رتبه‌ی ۳ خواهید رفت و می‌توانید از سایر کاربران دعوت کنید با شما بازی کنند.

Hitman: Sniper یک بازی رقابتی در اندروید و iOS است که مراحل متعددی دارد و مأمور ۴۷ می‌تواند محیط اطرافش را کنترل کند و دشمنان را به بازی بگیرد.

می‌توانید تریلر بازی را در زیر مشاهده نمایید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/e5wSA/vt/frame[/aparat]
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: