جزئیات به‌روزرسانی بعدی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو Bluehole، توسعه‌دهنده بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds جزئیات جدیدی از به‌روزرسان بعدی این عنوان را منتشر کرد که شامل اضافه شدن چندین قابلیت جدید است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این به‌رزورسان، شامل سلاح جدید، آب و هوای مه آلود، لیدربرد برای سرورهای اول‌شخص و بسیاری از رفع اشکالات همراه است. در تصاویر جدیدی که در ادامه هم مشاهده می‌کنید، یک سلاح جدید Mini-14 دیده می‌شود که در واقع یک اسلحه نیمه اتوماتیک خواهد بود. این مورد تایید نشده که آیا این بسته تنها در پکیج‌های هوایی بازی محدود خواهد شد یا می‌توان آن را به‌صورت اتفاقی در سراسر بازی پیدا کرد.

لیدربرد سرورهای اول‌شخص که در ماه گذشته نشان داده شد، قرار است در به‌روزرسانی بعدی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اضافه شود. در دیگر اخبار مرتبط به این بازی، عبور کردن تعداد بازیکنان هم‌زمان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۱ میلیون نفر در شبکه استیم بود که یک نقطه عطف دیگر را برای این عنوان ثبت کرد.

در پایان لازم به ذکر است، این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم به‌صورت دسترسی اولیه موجود است. هم‌چنین، استودیو Bluehole با شرکت «مایکروسافت» در زمینه نشر بازی برای اکس‌باکس وان نیز همکاری می‌کند. در ادامه، تصاویر منتشر شده از هوای مه آلود و اسلحه جدید را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: