0 نظر

آقای Reggie Fils-Aime درباره‌ی SNES Classic و طرفداران آن می‌گوید

توسط در5 ماه پیش
 

طی مصاحبه‌ای که با رئیس نینتندو آمریکا انجام شد، آقای Reggie Fils-Aime درباره‌ی کنسول SNES Classic و طرفداران آن صحبت‌هایی را مطرح کرد. با دنیای‌بازی همراه باشید.

The SNES Classic Edition آخر این ماه میلادی به صورت رسمی عرضه خواهد شد. حتی قبل از انتشار این کنسول، کنسولی کوچک‌تر شروع به کار کرد. در اول کار NES Classic Edition که سال گذشته عرضه شد، میان طرفداران و مردم محبوب شد و خیلی زود انبار این کالا تمام شد. از طرفی چون راه دسترسی به این کنسول بسیار سخت بود اوایل امسال مسیر آن به طور کلی قطع شد. بعد از معرفی SNES Classic بسیاری نگران بودند که سرنوشت این کنسول مشابه قبلی بشود. در ماه جولای، این کنسول برای پیش‌خرید موجود شد که بعد از آن بدلیل مشکل فنی در کنسول تمامی پیش‌خریدها لغو شد. اخیرا توسط چند خرده‌فروشی این کنسول قابل پیش‌خرید بود که به دقایقی نکشید تا به اتمام رسید. با این اوصاف نمی‌توان طرفداران نینتندو را بدلیل شک داشتن در خرید این کنسول سرزنش کرد.

طی مصاحبه‌ای که سایت «پالی‌گان» (Polygon) با رئیس نینتندو آمریکا داشت، وی صحبت‌هایی را مطرح کرد. او در رابطه با بحث کنسول SNES به طرفداران ضمانت داد که ساخت آن ادامه دارد و مشکلاتی که برای NES بوجود آمد برای این کنسول وجود نخواهد داشت. وی توضیح داد که کنسول قبلی بدلیل ساخته شدن مشابه آن توسط شرکت‌های دیگر و فروش کم آن سبب شد تا ما نتیجه بگیریم که تعداد کمی از آن را طراحی کنیم و وقتی اشتیاق و تعداد طرفداران را دیدیم متعجب و هیجان‌زده شدیم. وی تضمین داد که چنین اتفاقی برای The SNES Classic Edition نخواهد افتاد.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: رویداد The Resistance Community بازی Call of Duty: WWII معرفی شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر