0 نظر

تماشا کنید: بازی Atomega برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

توسط در10 ماه پیش
 

«یوبی‌سافت» بازی ATOMEGA در سبک شوتر اول‌شخص و آنلاین چند‌نفره را با نمایش یک تریلر برای رایانه‌های شخصی معرفی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

درصورتی‌که همه یوبی‌سافت را با عناوین بزرگ و سرشناسی مانند Assassins Creed، Ghost Recon و عناوین دیگر بسیاری می‌شناسند. اما این شرکت برای انتشار بازی‌های کوچکتر مستقل و تجربی نیز فعالیت می‌کند که جدید‌ترین آن‌ها بازی Atomega است.

شرکت Grow Home که پیش‌ازاین در سال ۲۰۱۶ بازی Grow Up را تولید کرده بود، وظیفه توسعه بازی Atomega را بر عهده دارد و شعبه نیوکاسل یوبی‌سافت به نام Ubisoft Reflection نیز بازی را منتشر می‌کند.

در بازی Atomega کاربران باید کنترل یک ذره بسیار کوچک را بر عهده بگیرند و با یافتن مکعب‌هایی به‌مرور بر حجم خود بیافزاید تا بزرگ‌تر و قدرتمندتر شود تا به نهایت حجم خود برسد. بازی در رقابت‌های ۸ نفره به‌طول ۱۰ دقیقه می‌انجامد، و هرچقدر کاربران بزرگتر شوند تکامل‌یافته‌تر و سلاحشان نیز بهتر می‌شود.

در زیر می‌توانید تریلر بازی را تماشا کنید:

 

یوبی‌سافت بازی شوتراول‌شخص، چندنفره و آنلاین Atomega را برای عرضه در تاریخ ۲۸ شهریور ۹۷ (۱۹ سپتامبر ۲۰۱۷) برای رایانه‌های شخصی به قیمت ۹.۹۹ دلار برنامه‌ریزی کرده است.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: بازسازی تریلر Forza Horizon 4 E3 2018 در دنیای GTA V
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر