بازیکنان تنها ۰.۰۰۳ درصد از کهکشان بازی Elite Dangerous را کشف کرده‌اند

توسط محمد صادق نیت در ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۰:۳۴

اقتباس بازی Elite Dangerous از کهکشان راه شیری به طور قابل تحسینی دقیق است. در این بازی شما با ۴۰۰ بیلیون ستاره برای اکتشاف مواجه هستید و طبق آمار بدست آمده، گیمرها هنوز راه زیادی برای جستجو در تنها یک درصد از آن را دارند! در ادامه با دنیای‌ بازی همراه باشید.

نقشه‌ی ستاره‌ای این بازی (Elite Dangerous Star Map)، بانک داده‌ای است که بازیکنان می‌توانند با ورود به آن داده‌ها و کشفیات خود در این عنوان را ثبت کنند. حال طبق داده‌های گردآوری شده از این نقشه، تنها ۱۵,۷۷۹,۷۵۵ ستاره از این عنوان کشف شده است که به عبارتی تنها برار ۰.۰۰۳۹۴۱ وسعت کهکشان بازی Elite Dangerous است! با همین روند، ۵۶,۲۰۶ سال طول خواهد کشید تا تمام این ستاره‌ها به طور کامل کشف شوند.

لازم به ذکر است که بانک داده‌ی این نقشه تنها بازیکنانی که کشفیات خود را در آن وارد کرده‌اند را در آمار خود تأثیر می‌دهد، پس می‌توان گفت که دامنه‌ی این داده‌ها کامل نیستند؛ اما حتی اگر برای احتساب بازیکنان غایب و بازیکنان کنسول در این آمار تعداد داده‌ها را دو برابر کنیم، هنوز هم با میزانی بسیار کمتر از کل ستاره‌های موجود در بازی مواجه هستیم.

کاربر ردیت «ModishNouns»، به تازگی نقشه‌ی بسیار زیبایی از این کشفیات طراحی کرده است که تمام مسیرهایی که بازیکنان تاکنون طی کرده‌اند را به نمایش می‌گذارد.

نکته‌ی جالبی که راجع به این نقشه وجود دارد این است که با نگاهی دقیق‌تر به وضوح بالای آن، می‌توان دید که بازیکنان خلاق مسیرهای حرکت خود را به طوری برنامه‌ریزی کرده‌اند تا شکل یک کلمه را به خود بگیرند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: