تمرکز نینتندو برای عرضه کردن سوئیچ کافی در تعطیلات

توسط افراسیاب در ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

رئیس شعبه آمریکای نینتندو آقای  «رجی فیلز ایمی» (Reggie Fils-Aime) کمی از برنامه‌ها و ارائه محصولات این شرکت برای کنسول نینتندو سوئیچ طی دوره تعطیلات صحبت کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا مدیر اجرایی و رئیس شعبه آمریکای نینتندو آقای رجی فیلز ایمی طی اجرائی در رویداد Variety’s Entertainment and Technology Summit که در شهر لوس‌انجلس برگزار شد، از برنامه نینتندو برای فراهم کردن کنسول سوئیچ کافی برای تقاضاهای مکرر صحبت کرد.

آقای فیلز ایمی گفت:

قطعا تقاضای بسیاری وجود دارد، و انبار موجودی ما نیز وجود دارد.

وی در ادامه افزود:

آیا به‌اندازه کافی برای تعطیلات محصول خواهیم داشت؟ این چیزیست که ما بر روی آن تمرکز کرده ایم.

کنسول سوئیچ از تاریخ ۳ مارچ امسال(۱۳ اسفند ۱۳۹۵) در بازار عرضه شد، اما همچنان در بسیاری از نقاط جهان به‌سختی یافت می‌شود. درحالی‌که نینتندو تمرکز خود را بر فروش هرچه بیشتر محصولات خود تمرکز کرده است، فیلز ایمی پیام گذاشته است که بااین‌وجود ممکن است حتی با رسیدن تعطیلات، در برخی مناطق نتوانیم به‌اندازه نیاز بازار، سوئیچ برای مصرف‌کنندگان آماده کنیم.

لازم به ذکر است سوئیچ تنها کنسول کمیاب شرکت نینتندو در طی تعطیلات نمی‌باشد. SNES Mini نیز کنسول دیگر این شرکت است که پیش‌خرید آن در همان دقایق نخست تمام شد. اما خبر خوش برای کسانی که قصد خرید این کنسول را دارند این است که این کنسول به‌زودی عرضه می‌شود.

تقریبا شش ماه از انتشار سوئیچ می‌گذرد و ما بسیار برای دیدن برنامه‌های آینده این کنسول هیجان‌زده هستیم. برخی از عناوین بزرگ این پلتفرم که قرار است تا پایان سال ۲۰۱۷ منتشر شوند ازاین‌قرارند:

Super Mario Odyssey، Pokken Tournament DX، Fire Emblem Warriors و Rocket League.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: