جزئیات به‌روزرسانی بعدی بازی Gears of War 4 مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

استودیو «کوآلیشن» و «مایکروسافت» جزئیات جدیدی از به‌روزرسان بعدی بازی Gears of War 4 که قرار است در همین ماه عرضه شود، منتشر کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این به‌روزرسان شامل یک نقشه‌ی جدید از شماره قبلی، یعنی Gears of War 3 به همراه یک حالت مه گرفتگی پویا نیز قرار است اضافه شود. این به‌روزرسان، یک سری اِچیومنت جدید، بهبودهای موثر در مچ‌میکینگ و رتبه‌بندی فصل دوم از چیزهایی است که با خود به همراه دارد.

نقشه‌ی Mercy که پیش‌تر آن را در شماره سوم این بازی دیده بودیم، قرار است برای بازی Gears of War 4 نیز منتشر شود. این نقشه شامل بهبودهای بصری زیادی است، اما هم‌چنان حاوی نقاط برجسته‌ای هم‌چون کلیسا و قسمت مرتفع نقشه نیز هست. در همین حال، نقشه‌ی دیگری با نام Harbor Haze وجود دارد که از ویژگی‌هایی چون سیستم مه‌گرفتگی پویا است و باعث می‌شود دید بازیکن کاهش یابد.

هر دو نقشه‌ی یاد شده، هم‌اکنون در اختیار دارندگان سیزن‌پس بازی است و قرار است در تاریخ سه شنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ برای دیگر افرادی که نسخه معمولی بازی Gears of War 4  را تهیه کرده‌اند، در دسترس قرار بگیرد. اِچیومنت‌های جدید نیز ارزشی برابر با ۵۰۰G خواهند داشت. علاوه بر این، بهبودهایی برای سیستم مچ‌میکینگ گرفته شده تا به‌صورت منطقه‌ای بازیکنان را به نزدیک دیتا سنتر با همان کیفیت ارتباطی به هم وصل کند. در پایان لازم به ذکر است، بازی Gears of War 4 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: