کریمی قدوسی از نامه‌ی رایزنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رفع تحریم بسته‌ توسعه بازی خبر داد

توسط تارخ ترهنده در ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۶:۴۸

امروز، حسن کریمی قدوسی، مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در آخرین پست صفحه‌ی اینستاگرام خود از نامه‌ی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دررابطه با تلاش و رایزنی برای رفع تحریم‌های «بسته توسعه» (Development Kit) خبر داد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

نامه‌ی دکتر عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دررابطه با رفع تحریم «بسته توسعه» (Development Kit) به وزارت امور خارجه به شرح زیر است که می‌توانید تصویر نامه را مشاهده کرده و متن آن را نیز مطالعه نمایید:

متن پستی که مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای دررابطه با این موضوع در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کردند نیز به شرح زیر است (پست ایشان را می‌توانید مستقیما از طریق این لینک مشاهده نمایید):

بازی‌سازان ایرانی از تولید بازی بروی کنسول محروم هستند چون ساخت و عرضه آن نیازمند Dev Kitهای مخصوص هر کنسول است که شامل تحریم‌های ظالمانه ایالات متحده شده است.
سالهاست که بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با صحبت با سازندگان کنسول‌ها در تلاش برای این است که این امکان در اختیار تولید کننده‌های داخلی قرار گیرد.
تشکر ویژه از وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر صالحی که حل این موضوع را در داخل دولت محترم به جریان انداختند.
سپاس فراوان از جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه که مطمئن هستیم با تدبیر خود، تمام تلاش‌شان را می کنند که تا این مشکل و محرومیت برطرف گردد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: