تصاویر هنری جدیدی از بازی God Of War با عنوان خرابه‌های میدگارد منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۶

اخیرا شرکت‌های   SIE Santa Monica Studio و Sony Interactive Entertainment که وظیفه توسعه و انتشار بازی مورد انتظار God Of War را برعهده دارند، طی پست‌هایی در صفحه توییتر، طرفداران خود را با مطرح کردن معاماهایی به چالش می‌کشند. که درصورت رمزگشایی معما تصاویر هنری جدیدی به عنوان جایزه در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همانند گذشته این معما نیز شامل عبارت کوتاهی به زبان نورس‌ باستان (Elder Futhark) می‌باشد که باید ترجمه شود. در عکس زیر عبارت را می‌توانید مشاهده کنید:

عبارت فوق بمعنای «استخوان‌های فرسوده زمان»(Time’s Gnawed Bones) ترجمه شده است. موضوع این تصاویر خرابه‌های میدگارد(Midgard Ruins) آورده شده است که در یکی از تصاویر کلمه «درپیش» مشاهده می‌شود. در زیر می‌توانید تصاویر هنری بازی را مشاهده کنید:

پیش از این نیز دو معمای دیگر از سوی استودیوی Santa Monica Studio منتشر شده بود که تصاویر یکی از آن‌ها را در این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

ضمن آنکه در معمای دیگر عبارت «قلمرو بسیاری از اسرار»(Realm of Many Mysteries) کلید حل معما بود، که تصاویر آن را نیز در زیر میتوانید مشاهده کنید:

در پایان لازم به یادآوری است بازی God Of War اوایل سال ۲۰۱۸ به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: