1دیدگاه

بازی Cyberpunk 2077 در مسیر تولید است

توسط در9 ماه پیش
 

عنوان بزرگ «سایبرپانک ۲۰۷۷» (Cyberpunk 2077) چند سال پیش توسط شرکت لهستانی CD Project RED معرفی شد و تا به الان جز یک تریلر و چند خبر درمورد آن، اطلاعات دیگری منتشر نشده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

عنوان «سایبرپانک ۲۰۷۷» شرکت سی‌دی پراجکت رد، یک معمای بزرگ برای هواداران است. این عنوان بسیار مرموزانه بوده و تا به الان با وجود تعداد زیادی کنفرانس و نشست‌های مطبوعاتی توسعه‌دهندگان و مدیران اجرایی این عنوان، حتی یک کلمه در مورد آن بحث نشد.

در حال حاضر، توسعه‌دهنده‌ی لهستانی روی آن مشغول است. طی ارائه‌ی مالی دیروز برای سرمایه‌گذاران، رئیس سی‌دی‌ پراجکت رد اشاره‌ای به «سایبرپانک ۲۰۷۷» داشت. وی گفت تیم در حال حاضر سخت مشغول کار روی این بازی است و تعداد زیادی از کارمندان نیز درگیر این موضوع هستند. هم‌چنین وی در این باره گفت که زمان خواهد برد تا استودیوی سازنده بتواند درمورد دستاورد‌هایش صحبت کند.

طبق شنیده‌ها، تخمین‌زده می‌شود که ۳۰۰ کارمند روی این فرانچایز کار می‌کنند درحالی که برای عنوان بزرگی هم‌چون The Witcher (حتی عنوان کارتی Gwent) صد‌ نفر مشغول بودند. فرانچایز سایبرپانک بزرگ‌تر از دیگر ساخته‌های تیم توسعه‌دهنده است چرا که هزینه‌ای که برای شرکت دارد بیش‌تر از دیگر عناوین است.

مطلب مشابه ◄  Just Cause 4 با قرار گرفتن روی Steam لیک شد

شما باید ورود برای ارسال نظر