قفل دنوو سونیک مانیا تنها پس از ۸ روز تلاش شکسته شد

توسط علیرضا کیانی در ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

 خبر کرک شدن سونیک مانیا در حالی که سگا از قفل دنوو برای آن استفاده نمود تنها پس از ۸ روز، منتشر شده است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

امروزه از قفل «دنوو» روی بازی‌های زیادی استفاده می‌شود تا از کرک‌ شدن آن‌ها جلوگیری شود. با این حال در روز‌های نخست انتشار عنوان Sonic Mania این قفل شکسته شد. هم‌اکنون این بازی روی سایت‌های تورنت به‌صورت رایگان در دسترس است.

بیش‌تر شبیه شوخی است که این قفل روی عنوان سونیک مانیا فقط ۸ روز دوام آورد و پس از آن شکسته شد.

سگا در حال حاضر این قفل را از نسخه‌ی استیم این عنوان حذف کرده است، گفته می‌شود چیزی که سگا از قفل دنوو انتظار داشته برآورده نشده و محافظت قفل پایین بوده است. عناوین بزرگ و پرهزینه نیز از این قفل استفاده می‌کنند ولی آن‌ها هم از دست هکرها در امان نیستند. بازی‌هایی مانند Rime ،Tekken 7 یا Resident Evil 7 به همین سرنوشت دچار شدند. یعنی تنها چند روز پس از عرضه‌ی بازی کرک شدند.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی سونیک مانیا جز روی پلتفرم استیم دردسترس نیست، این بدان معنی است که تنها راه تجربه‌ی این بازی دانلود نسخه‌ی پایرت شده با حالت آزاد شده از دنوو است.

هفته‌ی گذشته پس از عرضه‌ی بازی، یک باگ پیدا شده بود که به بازیکنان اخطار می‌داد تا برای اجرای بازی به اینترنت متصل شوند، سگا سریعا این مشکل را برطرف کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: