19 نظر

آخر هفته من (۴) | آخر هفته‌ی گیمی خود را چه‌طور می‌گذرانید؟

توسط در9 ماه پیش
 

سلام به همه. خوب بودین٬ بهتر شدید؟ رسیدیم به آخر هفته و دورهمی دوباره ما گیمرها. در آیتم قبلی دوستان تنبلی کردید و خیلی شرکت نکردید و مطمئنم که در چهارمین قسمت از «آخر هفته من» جبران می‌کنید و  بازی‌هایی که قرار است در این پنجشنبه و جمعه تجربه کنید را با ما به اشتراک می‌گذارید. یادمان نرود که از اسپویل قسمت‌های خاص داستانی دوری کنیم. با «آخر هفته من» در وب‌سایت دنیای بازی همراه باشید.

من بیشتر اوقات وقتی سراغ بازی‌ فوتبال می‌روم که با دوستان یا اقوام دور هم جمع شده‌ایم و می‌خواهیم خوش بگذرانیم. کم پیش می‌آید که تنهایی قسمت‌هایی مثل Football Manager یا بخش آنلاین را انجام بدهم. بازی فوتبالی هم که همیشه انجام می‌دهم سری PES است. چند هفته‌ای است که با تعریف دوستان FIFA بازم٬ نسخه ۱۷ این بازی را شروع کرده‌ام و بیشتر وقتم را هم با بخش جذاب The Journey می‌گذرانم. بخش داستانی که به زندگی یک فوتبالیست آماتور به نام «الکس هانتر» می‌پردازد و مسیر پیشرفت آن را روایت می‌کند. نکته‌ای که خیلی به من چسبید، صداپیشگی بسیار خوب افراد است. به خصوص صدای شخصیت اصلی یعنی الکس. فعلا در تیم نیوکسل در لیگ دسته یک بازی می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر به لیگ برتر برگردم. بازی دیگری که این آخر هفته سراغش می‌روم Sonic Mania است. هر هفته آقا تارخ ترهنده در قسمت کامنت‌ها از این بازی تعریف می‌کرد و این‌بار تصمیم گرفتم که بازی را امتحان کنم و امیدوارم جذاب باشد.

برنامه شما برای این آخر هفته چیست؟ چه بازی‌هایی در لیست‌تان است؟ پنجشنبه و جمعه هفته قبل چه‌طور بود؟ درحال حاضر کدام بازی شما را درگیر خود کرده است؟

مطلب مشابه ◄  از خدای جنگ بعدی چه انتظاراتی داریم؟
 

شما باید ورود برای ارسال نظر