The Walking Dead: March to War منتشر شد

توسط علیرضا کیانی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

عنوان موبایلی جدید براساس داستان سری «مرده‌ی متحرک» نیز منتشر شد. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با دنیای‌بازی همراه باشید.

از امروز، کاربران موبایل می‌توانند از یک عنوان چند‌نفره‌ی استراتژی بر پایه‌ی داستان پرطرفدار فرانچایز «مرده‌ی متحرک» (The Walking Dead) استفاده کنند. توسعه‌دهنده‌ی این عنوان Disruptor Beam است. عنوان The Walking Dead: March to War به بازیکنان اجازه‌ی مدیریت تیمی را می‌دهد که باید منابعی را از سطح شهر خراب‌شده‌ی واشنگتن جمع‌آوری کنند تا خود را برای جنگ پیش‌رو در برابر گروه دیگری از بازماندگان که رهبری آن به عهده‌ی Negan است، آماده کنند.

کاراکترهای معروف دیگری از سری نیز برای این عنوان تایید شدند که شامل Michonne و Rick می‌شوند. اگر به‌صورت جزئی بخواهیم به گیم‌پلی این عنوان بپردازیم، می‌توان به مدیریت‌ آسان تیم برای کنترل هر یک از شخصیت‌ها اشاره نمود. هم‌چنین بازیکنان می‌توانند به کاراکترها دستور به اکتشاف، حمله به انسان یا غیر انسان‌ها، جمع‌آوری منابع و جستجو برای بازماندگان دیگر نیز بدهند. بازی هم‌چنین از بخش آنلاین و حالت چندنفره پشتیبانی می‌کند.

بخش بصری بازی برپایه‌ی کامیک‌ طراحی شده است و داستان در طول بازی با تصمیمات بازیکنان در شرایط مختلف تشکیل می‌شود. همه‌ و همه‌ی این‌ها دست‌ در‌ دست‌ هم The Walking Dead: March to War سبب شده بازی از ارزش بالایی برخوردار باشد و باید از تیم توسعه‌دهنده بابت برای گیم‌پلی غنی و گرافیک خوب این عنوان تشکر کرد.

این عنوان برای اندروید و آی‌او‌اس منتشر شد.

در این لینک می‌توانید ویدئو مربوط به لانچ این عنوان را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: