Square Enix مشتاق به تعامل‌هایی مانند Assassin’s Creed Festival در Final Fantasy XV است

توسط محمد صادق نیت در ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

به تازگی شاهد تعامل دو سری بزرگ Assassin’s Creed و Final Fantasy XV در بسته‌ی الحاقی جدید بازی Final Fantasy XV که «فستیوال قاتلان»(Assassin’s Creed Festival) نام داشت بودیم. حال شرکت اسکوئر انیکس به همکاری با سری بازی‌های دیگر علاقه نشان داده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید. 

«هاجیمه تاباتا»(Hajime Tabata)، کارگردان بازی Final Fantasy XV، در مصاحبه‌ای توضیح داد که چطور همکاری با تیم سازندگان Assassin’s Creed  در ساخت این بسته‌ی الحاقی، باعث همرسانی این دو دنیا و ایجاد احترامی مشترک بین دو گروه شد.

شرکت اسکوئر انیکس بعد از دیدن بازخورد بسیار مثبت از این بسته‌ی الحاقی در بیانیه‌ای گفت که از این بابت خوشحال است و به طور قطع از تعامل با شرکت‌ها و بازی‌سازان بزرگ دیگر با گروه خود حمایت خواهد کرد.

تاباتا برای اولین بار از پیش‌نمایش این بسته‌ی الحاقی در مراسم گیمزکام، بخش یوبیسافت، رونمایی کرد. در آن لحظه تماشاچیان غافلگیر و سردرگم بودند و نمی‌دانستند در حال تماشای چه چیزی می‌باشند، اما بعد از فهمیدن ماجرا بازخوردی مثبت نشان دادند. چند هوادار مشترک Final Fantasy هم در آن مراسم حضور داشتند که به نظر آقای تاباتا، این اشتراک در بازخورد هواداران نکته‌ی مهمی می‌باشد.

Final Fantasy XV هم‌اکنون روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد و علاوه بر بسته‌ی الحاقی Assassin’s Creed Festival، به تازگی شاهد انتشار بروزرسانی ۱.۱۵ این بازی بودیم. بسته‌ی الحاقی بعدی این بازی یعنی «چپتر ایگنیس»(Episode Ignis)، در تاریخی نامعین در دسامبر منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: