تماشا کنید: گیم‌پلی جدیدی از بازی The Evil Within 2

توسط افراسیاب در ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۱:۴۵

اخیرا دموی بازی ترسناک The Evil Within 2 در رویداد  ۲۰۱۷ Pax west که از ۱۰ تا ۱۳ شهریور در حال برگزاری‌ست قابل بازی بوده که مخاطبین را با ویژگی های جدید بازی آشنا می‌کند. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

این ویدیوی ۵ دقیقه‌ای مارا با یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌های بازی آشنا می‌کند که در آن جز فرار از دست دشمن راه دیگری برای  کاربر باقی نمی‌ماند. هیولای مؤنثی که از قسمت‌های مختلف بدن آدمیزاد تشکیل‌شده، سه کله دارد که هرکدام بی‌وقفه با صدای بلند می‌خندد یا می‌خندند، دارای جثه بزرگی بوده و از انواع اره و تیغ که در دستانش قرار دارند استفاده می‌کند.

از اینجا می‌توانید ویدیو را در Youtube مشاهده کنید

پیش‌ازاین ویژگی‌هایی نظیر سفارشی‌سازی بیشتر، جهانی بازتر، مراحل فرعی بیشتر و دشمنان متنوع‌تر از سوی سازندگان تائید شده‌اند، به‌گونه‌ای که شخصیت منفی انسان نیز در این بازی وجود خواهد داشت؛ شخصیتی نظیر Stefano Valentini عکاسی که لحظات مرگ را ثبت می‌کند که در ویدیو نیز قابل‌مشاهده است. در این بازی کاربر مانند قسمت نخست هدایت شخصیت Sebastian را بر عهده می‌گیرد و برای یافتن دخترش که تاکنون فکر می‌کرده مرده است، وارد دنیای مخوف استیم می‌شود.

The Evil Within 2 دومین ساخته استودیو Tango gameswork می‌باشد که توسط شرکت بزرگ بتسدا  در ۲۱ مهر ۹۶ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: