محتوای جدیدی برای بازی Ark: Survival Evolved در راه است

توسط سهیل حسینی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو «وایلدکارد» در جدیدترین بیانیه‌اش، از انتشار محتوای جدیدی برای بازی Ark: Survival Evolved خبر داد. این عنوان، هفته گذشته به‌صورت رسمی منتشر شده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این بسته‌ی گسترش‌دهنده که Aberration نام دارد و شامل تعداد زیادی از ویژگی‌های جدید خواهد بود. اول، بازیکنان قادر خواهند بود موجوداتی جدید کشف کنند. در حالی که لیست این موجودات دقیقا مشخص نشده، بازیکنان با موجودات جدیدی نظیر «راک دریک»، «لنترن پاگ»، «کوستان خرچنگ» و «ملکه‌ی بی‌نام» آشنا خواهند شد.

بازیکنان هم‌چنین به یک سری آیتم‌های جدید دسترسی پیدا می‌کنند که شامل لباس، باتری، زیپ‌لاین و غیره است. در نهایت، تعدادی از چالش‌های محیطی نیز به بازی Ark: Survival Evolved اضافه می‌شود که شامل زمین‌لرزه، تششعات، نشت گاز‌ها و غیره است.

در پایان لازم به ذکر است؛ بسته الحاقی جدید بازی Ark: Survival Evolved با نام Aberration در اواسط آبان ماه در دسترس خواهد بود و قیمتی معادل ۲۰ دلار خواهد داشت. این بسته، شامل سیزن‌پس بازی می‌شود و اگر شما نسخه‌ی Ark: Explorer Edition را خریده باشید، در هنگام انتشار بسته الحاقی، می‌تواند آن را به‌صورت رایگان دریافت و بازی کنید. این عنوان هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: