بازی Blossom Tales: The Sleeping King برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

بازی Blossom Tales: The Sleeping King عنوانی است از سوی استودیو Castle Pixel که در اسفند ماه سال گذشته توسط ناشر آن، یعنی شرکت FGD برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. امروز، FGD در صفحه توئیتر خود، در پاسخ به سوالات بسیاری از طرفداران اعلام کرد، این بازی در حقیقت قرار است برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که از ناشر خواسته شد راجب قیمت و تاریخ انتشار بازی Blossom Tales: The Sleeping King اطلاعاتی در دسترس قرار دهد؛ آن‌ها اعلام کردند این بازی به‌صورت انحصاری روی کنسول سوئیچ منتشر می‌شود. پیام توئیت سازنده نیز به شرح زیر است:

بسیاری از افراد از ما خواستند این بازی را بر روی سوئیچ منتشر کنیم. این اتفاق خواهد افتاد و به‌صورت انحصاری روی کنسول سوئیچ خواهد آمد. لطفا منتظر بمانید!

به‌صورت کلی، بازی Blossom Tales: The Sleeping King عنوانی در سبک اکشن-ماجراجویی و جهان‌باز است که از عناوین کلاسیکی نظیر «افسانه‌ی زلدا» (The Legend of Zelda) الهام گرفته است. به گفته سازندگان، این بازی بیش از پانزده‌ ساعت به طول می‌انجامد و شامل پنج منطقه متفاوت است که بازیکنان در نیای جهان‌باز آن باید به اکتشاف بپردازند.

در پایان لازم به ذکر است؛ این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی با قیمت ۱۵ دلار در دسترس است و در آینده‌ی نزدیک برای کنسول سوئیچ نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: