بازی Ark: Survival Evolved به‌صورت رسمی منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۸ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازی Ark: Survival Evolved عنوانی در سبک بقا بود که به‌صورت دسترسی اولیه برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. طی ۲ سال گذشته، این بازی مراحل کامل شدن را طی می‌کرد تا این‌که استودیو «وایلدکارد»، توسعه‌دهنده این عنوان اعلام کرد بازی موردنظرشان امروز برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در کنار انتشار نسخه‌ی کامل، محتویات جدیدی نیز به بازی Ark: Survival Evolved اضافه شده است. این محتوای، شامل ساندترک‌های بازی، بخش داستانی جدید، پایان جدید و اضافه شدن بسته الحاقی Ragnarok است. بسته الحاقی Ragnarok به‌صورت رایگان عرضه شده که توسط سازنده‌های ماد ساخته شده که یک جزیره بزرگ و جدید را به بازی اضافه می‌کند.

نسخه کامل این بازی خیلی وقت است که قرار بود منتشر شود، در ابتدا گفته شد این بازی در تابستان ۲۰۱۶ عرضه می‌شود ولی با تاخیر مواجه شد. بعد از آن نیز قرار شد در تاریخ سه شنبه، ۱۷ مرداد منتشر شود، ولی این تاخیرها هم‌چنان ادامه داشت و در نهایت، امروز بازی Ark: Survival Evolved به‌صورت کامل در اختیار کاربران قرار گرفت.

نسخه‌ی دسترسی اولیه بازی Ark: Survival Evolved تنها ۳۰ دلار قیمت داشت، حال با انتشار نسخه کامل، قیمت بازی به ۶۰ دلار رسیده است. در نهایت باید اشاره کرد، این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: