سه بازی جدید به لیست برگردان جانبی مایکروسافت اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۸ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

این هفته، شرکت «مایکروسافت» لیست برگردان جانبی را با اضافه کردن سه بازی جدید به‌روز کرد. از جمله عناوین مهم این لیست، می‌توان به بازی «مرده‌ی متحرک» (The Walking Dead)، ساخته‌ی شرکت «تل‌تیل» اشاره کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هر سه بازیی که به لیست برگردان جانبی اضافه شدند، از مجموعه‌ی «مرده‌ی متحرک» بوده که شامل سه بازی فصل اول «مرده‌ی متحرک»، «مرده‌ی متحرک: فصل دوم» (The Walking Dead: Season Two) و «مرده‌ی متحرک: میشُن» (The Walking Dead: Michonne) است.

همانند دیگر بازی‌هایی که با برگردان جانبی سازگاری دارند، اگر دیسک نسخه اکس‌باکس ۳۶۰ هر یک از عناوین مذکور را در اختیار داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را در اکس‌باکس وان بازی کنید. اگر هم این عناوین را به‌صورت دیجیتالی خریده بوده باشید، به‌صورت اتوماتیک در لیست دانلود‌های شما ظاهر خواهند شد. البته، برای خرید این بازی‌ها به‌صورت دیجیتالی، تنها می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه اکس‌باکس خریداری کنید. قطعا این فرصت خوبی است تا خودتان را تا انتشار فصل بعدی «مرده‌ی متحرک»، که قرار است در سال بعد منتشر شود، آماده کنید.

از دیگر عناوینی که به‌تازگی به لیست برگردان جانبی اضافه شدند، می‌توان به «بتلفیلد: گروهان بد» (Battlefield: Bad Company) و بازی «متال گیر رایزینگ» (Metal Gear Rising: Revengeance) اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: