کنسول اکس‌باکس وان اکس

مایکروسافت: ویدئوهای مقایسه‌ای کاربران را متقاعد خواهد کرد

توسط سورنا رضایی در ۷ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

درک وضوح تصویر ۴K و اهمیت آن، همیشه برای افرادی که آن را تجربه نکرده‌اند، سخت و دشوار بوده است. به‌همین دلیل نیز برخی معتقدند که کنسول اکس‌باکس وان اکس در جلب نظر گیمرها، به خصوص این دسته، به مشکل برخواهد خورد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خبرنگار وبسایت دوال شاکرز که در رویداد گیمزکام ۲۰۱۷ حضور داشت، پیرامون این موضوع با آقای «آیرون گرینبرگ» (Aaron Greenberg) به صحبت و گفتگو پرداخت. آقای گرینبرگ در پاسخ به سوال خبرنگار گفت که خود جامعه‌ گیمرها این مشکل را با انتشار ویدئوهای مقایسه‌ای حل خواهد کرد.

آقای گرینبرگ معتقد است زمانی که بازی‌های بهینه شده برای اکس‌باکس وان اکس منتشر شوند، گیمرها کیفیت واقعی وضوح تصویر ۴K را دیده و تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. البته این اتفاق به لطف ویدئوهای مقایسه‌ای رخ می‌دهد که در متقاعد کردن بسیار موثر خواهند بود.

پس از به پایان رسیدن صحبت‌های آقای گرینبرگ، خبرنگار دوال شاکرز پرسید که آیا مایکروسافت برنامه‌ای برای انتشار ویدئوهای مقایسه‌ای دارد یا خیر. آقای گرینبرگ نیز در پاسخ اعلام کرد که این احتمال وجود دارد، هر چند بخش اعظمی از این کار توسط وبسایت‌ها و طرفداران صورت می‌گیرد.

آقای گرینبرگ در ادامه گفت که به شخصه‌ ویدئوهای ساخته شده توسط وبسایت‌ها و طرفداران را ترجیح می‌دهد، زیرا این ویدئوها کاملاً مستقل ساخته شده و بیننده از نتیجه‌ای که مشاهده می‌کند، کاملاً اطمینان دارد. در پایان لازم به ذکر است که اکس‌باکس وان در تاریخ هفتم نوامبر (شانزدهم آبان ماه) عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: