تماشا کنید: تریلر جدیدی از قابلیت‌های هر سه اپراتور جدید Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۶ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت» جزئیات جدیدی از هر سه اپراتور جدید Rainbow Six Siege منتشر کرد که قرار است در قالب به‌رزورسانی Blood Orchid در تاریخ سه شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۶  عرضه خواهند شد. به‌نظر می‌رسد هر سه اپراتور از گجت‌های قدرت‌مندی استفاده می‌کنند که می‌تواند سرگرم‌کننده هم باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در تریلر جدیدی که در پایان این خبر هم قرار دارد، نمایشی کامل از قابلیت‌های هر سه اپراتور جدید Rainbow Six Siege رونمایی می‌کند. شروع کار با اپراتور بخش حمله، یعنی «یینگ» (Ying) است. ابزار مورد استفاده‌ی این اپراتور «کاندِلا» نام دارد و با پرتاب آن به روش‌های مختلف و رسیدن به هدف، نارنجک‌های کورکننده پرتاب می‌کند، هم‌چنین یینگ از یک عینک مخصوص استفاده می‌کند که باعث می‌شود جلوی اثرات این نارنجک آسیب نبیند.

اپراتور بعدی، «لیژِن» (Lesion) نام دارد، اپراتوری که در بخش دفاعی بوده و با خود تله‌های سمی حمل می‌کند. این تله‌ها که به مرور و با گذشت بازی در دسترس شما قرار می‌میگرد، می‌تواند به هر سطح پرتاب شده، و سپس نامرئی می‌شود؛ با عبور هدف از روی این تله، علاوه بر آسیب رسیدن به هدف، یک حالت گیجی ایجاد می‌کند، دشمنانی که در دام این تله افتاند، برای خلاص شدن از دست این تله، باید آن را از بدن خود خارج کنند، هرچند برای انجام این‌کار زمان نیاز است و چون لیژِن می‌تواند کسانی که در دام او گرفتار شده‌اند را تشخیص دهد، پس او شانس بیشتری دارد تا دشمن را در حین بازیبابی، بکشد.

و اما اخرین اپراتور، که از کشور لهستان بوده و اسم آن «اِلا» (Ela) است. او، یک‌ دستگاه خاص به اسم Grzmot را با خود حمل می‌کند و می‌تواند به سطحی بچسبد. با نزدیک شدن هدف به این دستگاه، قابلیت آن فعال شده و موجب تاری و کاهش سرعت دشمن شده، در این زمان، اِلا می‌تواند با شات‌گان یا SMG خود حریف را به قتل برساند.

در پایان، شما را به دیدن تریلر جدید از هر سه اپراتور جدید Rainbow Six Siege دعوت می‌کنیم (در آپلود ویدئو مشکل پیش آمده که بزودی رفع خواهد شد….

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: