هدست‌های جدید Void Pro از کیفیت صدای بهتری بهره می‌برند

توسط سهیل حسینی در ۶ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

در نگاه اول، شاید شما نتوانید تفاوت‌های هدست‌های جدید معرفی شده Void Pro از شرکت کورسیر با مدل‌های اصلی Void را تشخیص دهید. در هر حال، کورسیر گفت تعدادی بهبود و پیشرفت در هدست‌های جدید Void Pro انجام داده که منجر به صدای عالی و عملکرد همه‌جانبه می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این‌جا چهار مدل از این مجموعه معرفی شده که Void Pro Surround، Void Pro RGB USB، Void Pro RGB Wireless و Void Pro RGB Wireless SE نام دارند. دو مدل بی‌سیم ارائه شده تا شعاع ۱۲ متری و باتری با طول عمر ۱۶ ساعت ارائه می‌دهد. آن‌چه که نسخه‌ی SE یا همان Special Edition را از مدل بی‌سیم معمولی متمایز می‌کند، استفاده از رنگ سفید به‌جای رنگ زرد – کربنی است.

هر چهار مدل یاد شده، از یک بلندگوی ۵۰ میلیمتری نئودیمیوم و صدای فراگیر ۷.۱ کاناله دالبی استفاده می‌کنند. اما، نکته‌ی مهم این مدل‌ها بهبود کیفیت صدا نسبت به مدل‌های قبلی است. بزرگترین تفاوت بین هدست Void و Void Pro جدید در میکروفون آن است. کورسیر در این مدل، از فناوری حذف صدای محیط، برای افزایش کیفیت مطلوب برای گفتگوی صوتی فراهم کرده است. علاوه بر این، در کنار میکروفون یک چراغ ال‌ای‌دی وجود دارد که در واقع وقتی روشن باشد، یعنی میکروفون باز است.

در ساخت هدست‌های جدید Void Pro از آلمینیوم همراه با هدبند تقویت شده با فلز استفاده شده که باعث می‌شود علاوه بر دوام بیشتر، تجربه‌ی راحت‌‌تری را با این هدست داشته باشید. هر چهار مدل هم‌اکنون در دسترس هستند؛ دو هدست Void Pro Surround و Void Pro RGB USB با قیمت مشابه ۸۰ دلار موجود است و هم‌چنین دو مدل بی‌سیم Void Pro RGB Wireless با قیمت ۱۰۰ دلار و Void Pro RGB Wireless SE با قیمت ۱۳۰ دلار برای فروش در دسترس هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: