حالت جدیدی به بازی Killing Floor: Incursion اضافه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۶ شهریور ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

بازی Killing Floor: Incursion یک عنوان اختصاصی برای دستگاه‌های واقعیت مجازی بوده که در واقع برگرفته از همان عنوان زامبی کشی و خشن «طبقه‌ی کشتار» (Killing Floor) محسوب می‌شود. گرچه، گیم‌پلی بازی تاحدودی متفاوت با بازی اصلی است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین خبر، استودیو «تریپ‌وایر» از اولین بسته الحاقی که قرار است برای بازی Killing Floor: Incursion عرضه شود، رونمایی کرد. اصلی‌ترین محتوای این بخش، اضافه شدن حالتی به اسم Holdout است.

تریپ‌وایر هم‌چنین در مورد حالت جدید Holdout توضیحاتی ارائه کرد که به آن نگاه می‌کنیم:

 پس از آن‌که بازیکنان به یک سطحی از تکمیل بخش داستانی رسیدند، این سطح جدید که Holdout نام دارد برای آن‌ها باز خواهد شد. در این بخش، بازیکنان باید تا زمانی که ممکن است از محدوده‌ای که در نظر گرفته شده، دفاع کنند. با شروع بازی، بازیکنان با یک اسلحه کمری و چاقو شروع به کار خواهند کرد و با گذشت زمان بیشتر به سلاح‌های بهتر دست پیدا می‌کنند. همان‌قدر که بازیکنان پیشرفت می‌کنند، Zedsها (زامبی‌های داخل بازی) نیز تهاجمی و چالش‌برانگیزتر می‌شوند که این شامل باس‌فایت‌های بازی نیز می‌شود و به‌یک‌باره شاهد حضور چندین باس در بازی خواهیم بود.

سازنده اشاره کرد که جزئیات این حالت هنوز نهائی نشده، و امکان دارد همه چیز تغییر کند و در آینده جزئیات بیشتری از گیم‌پلی این بخش ارائه می‌دهیم. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه‌ی حالت Holdout مشخص نشده، اما انتظار می‌رود تا اواخر سال جازی منتشر شود. هم‌چنین، این به‌روزرسان برای همه‌ی دارندگان بازی Killing Floor: Incursion به‌صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: