بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds توانست از مرز ۸۰۰ هزار بازیکن هم‌زمان عبور کند

توسط سهیل حسینی در ۵ شهریور ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

به‌نظر می‌رسد، اعداد برای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یک شوخی باشد! عنوان تیراندازی بتل‌رویالی که توانسته به‌صورت دسترسی اولیه در شبکه‌ی استیم با سرعتی باورنکردنی در زمینه فروش و تعداد بازیکن توانسته است، برای خود رکوردهایی ثبت کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در خبرهای گذشته، گفته شد که تعداد بازیکنان این عنوان از مرز ۵۰۰ هزار نفر عبور کرده است، بعد هم خبر فروش هشت میلیون نسخه‌ای این بازی نیز در نوع خود جالب بود. در حال حاضر، یک رکورد باورنکردنی دیگر توسط  بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به ثبت رسیده، آن هم عبور کردن از بازی‌هایی چون CS:GO و Dota 2 است! هم‌اکنون این بازی در صدر عناوینی است که بیشترین تعداد بازیکن را دارند.

البته رسیدن به بیشترین میزان بازیکن هم‌زمان و عبور از بازیی مثل dota 2 که رکورد ۱.۲۹۱.۰۰ میلیون بازیکن را با خود یدک می‌کشد، شاید کمی سخت باشد. اما، هم‌اکنون این بازی با داشتن بیش از ۸۵۰ هزار بازیکن هم‌زمان از CS:GO هم عبور کرده است. این قطعا آخرین رکورد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds نخواهد بود، و باید شاهد خبرهای جدیدترین از این عنوان باشیم.

در نهایت باید اشاره کرد، این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی از طریق شبکه‌ی استیم و به‌صورت دسترسی اولیه در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: