تخفیف‌های این هفته‌ی شبکه پلی‌استیشن هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۵ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

این هفته، تنها شاهد حضور حراجی QuakeCon در فروشگاه پلی‌استیشن نیستیم. این آخر هفته، «سونی» یک flash sale را برای کاربران خود ترتیب دیده که در آن بازی‌های مختلفی برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، ویتا و حتی پی‌اس‌پی عرضه شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از جمله عناوین خوب این لیست بر روی پلی‌استیشن ۴، می‌توان به بازی Overcooked: Gourmet Edition با قیمت ۸ دلار، بازی stylish Jotun: Valhalla Edition با قیمت ۶ دلار در دسترس هستند. از عناوین کلاسیک و ترسناک هم می‌توان به بازی Resident Evil 4 اشاره کرد که با قیمت ۱۰ دلار موجود است. هم‌چنین، نسخه ریسمتر Darksiders II: Deathinitive Edition با قیمت ۶ دلار در این لیست قرار دارد. در ادامه، لیست چند بازی دیگر از عناوینی که روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در این حراجی حضور دارند را مشاهده می‌کنید:

دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۳ هم می‌توانند به بازی‌هایی چون، هر سه عنوان از مجموعه‌ی «بایوشاک» (BioShock)، یعنی «بایوشاک» (BioShock)، «بایوشاک ۲» (BioShock 2) و «بایوشاک بی‌کران» (BioShock Infinite) را به‌صورت جداگانه، هرکدام را با قیمت ۵ دلار تهیه کنند. علاوه بر این، نسخه کامل بازی «مترو: آخرین نور» (Metro: Last Light) را با قیمت ۵ دلار و بازی «فاینال فانتزی» (Final Fantasy XIII-2) با قیمت ۷.۴۹ دلار به همراه نسخه «بازگشت لایتینگ» (Lightning Returns) با قیمت ۱۰ دلار اشاره کرد.

در عین حال، کاربران پلی‌استیشن ویتا و پی‌اس‌پی می‌توانند به تعدادی از عناوین کلاسیک چون Castlevania: Symphony of the Night با قیمت ۵ دلار، Suikoden II با قیمت ۵ دلار و Bomberman ’94 با قیمت ۳ دلار دسترسی داشته باشند. از دیگر عناوین برای این پلتفرم، بازی Dissidia Final Fantasy با قیمت ۷.۴۹ دلار و بازی BlazBlue: Continuum Shift II با قیمت ۳ دلار هم‌اکنون موجود هستند.

حراجی flash sale شبکه‌ی پلی‌استیشن تا روز دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید، لیست کامل این عناوین را در فروشگاه پلی‌استیشن مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: