در حال حاضر بسته‌ الحاقی برای Doom 2016 ساخته نمی‌شود

توسط سورنا رضایی در ۵ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

انتشار بازی Doom 2016، تنها بازگشت یکی از محبوب‌ترین فرانچایز اکشن اول شخص نبود، بلکه بازگشت اکشن‌های کلاسیک به دنیای مدرن گیمینگ نیز محسوب می‌شود؛ بازگشتی که البته بسیار موفقیت آمیز بوده و توانست تا بار دیگر توجه‌ها را به سمت این سبک جلب کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خبرنگار وبسایت PCGamesN که در رویداد QuakeCon حضور داشت، توانست در فرصت کوتاهی با آقای «مارتی استرتن» (Marty Stratton)، کارگردان بازی Doom، به صحبت و گفتگو بپردازد. در این گفتگوی کوتاه، خبرنگار سوالی از احتمال عرضه یک بسته الحاقی برای کمپین بازی نامبرده پرسید. آقای استرتن نیز در پاسخ اعلام کرد در حال حاضر ساخت یک بسته الحاقی جزئی از برنامه‌های استودیو آید سافتور نیست:

در حال حاضر نمی‌توانم چیز زیادی بگویم اما ساخت محتوای الحاقی برای کمپین فعلاً موضوع مورد بحث مدیران استودیو نیست. می‌دانیم شما تنها فردی نیستید که چنین احساسی [علاقه برای تجربه‌ بیشتر بازی] دارید و حتی بسیاری از اعضای استودیو نیز احساس مشابهی دارند. بنابراین از اهمیت این موضوع مطلع هستیم و تلاشمان را می‌کنیم تا رضایت طرفدران را جلب کنیم. به محض اینکه این موضوع قطعی شود، قطعاً اطلاع رسانی خواهیم کرد.

همان‌طور که مطالعه کردید، آقای استرتن احتمال ساخت یک محتوای الحاقی برای بازی را به‌طور کامل رد نمی‌کند اما این‌طور که به نظر می‌رسد، طرفداران باید مدت زمان بیشتری صبر کنند. البته اگر میانه‌ خوبی با انتظار کشیدن ندارید، پیشنهاد می‌کنیم به تجربه‌ی Doom VFR فکر کنید که در ماه دسامبر عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: