جزئیات به‌روزرسانی پاییز Rocket League منتشر شد

توسط علیرضا کیانی در ۴ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

با جزئیات به‌روزرسانی پاییز عنوان پرطرفدار Rocket League در دنیای‌بازی همراه باشید.

زمانی که عنوان «راکت لیگ» (Rocket League) برای بار اول عرضه شد، همه‌ی زمین‌های بازی در دسترس بوده و در حالت «استاندارد» قرار داشت. این بدان معنی است که همه‌ی آن‌ها به یک اندازه اهمیت داشتند. از زمانی که عنوان راکت لیگ، به طور ناگهانی رشد کرد و میان کاربران جایگاهی یافت، سازندگان این عنوان شروع به عرضه‌ی زمین‌های غیر استاندارد کردند که Wasteland و Starbase ARC شامل آن‌ها بود. این زمین‌ها تغییرات زیادی را در بخش گیم‌پلی بازی به وجود آوردند. در پی همین تغییرات و دگرگونی‌ها در گیم‌پلی این عنوان، بازخورد‌های منفی زیادی از سوی بازیکنان راکت لیگ به سمت سازندگان روانه شد.

سازندگان در جواب به این بازخوردها اذعان داشتند که در به‌روزرسانی پاییز بازی راکت لیگ این زمین‌های غیر استاندار را حذف خواهند کرد. البته طبق گفته‌ی سازنده، نسخه‌ی استاندارد این زمین‌ها به بازی اضافه خواهد شد و در بخش بازی‌های خصوصی و بازی‌های بخش آفلاین هم‌چنان این زمین‌های غیر استاندارد در دسترس خواهد بود. زمین‌های The Octagon و Underpass Lab نیز به بازی بازخواهند گشت.

عنوان Rocket League هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی (ویندوز – مک – لینوکس) در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: