بازی Titanfall

بزودی بسته الحاقی رایگان جدیدی برای بازی Titanfall 2 منتشر می‌شود

توسط فرشاد زمانی در ۳ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

بازی Titanfall 2 از زمان عرضه، بسته‌های الحاقی رایگان متعددی را دریافت کرده است و امروز نیز استودیوی ریسپاون به عنوان سازنده، بسته رایگان بعدی را معرفی نمود. در ادامه مراه دنیای بازی باشید.

این بسته الحاقی جدید که Postcards From the Frontier نامیده می‌شود منجر به اضافه شدن نقشه‌های جدید و یک execution و چند آیتم دیگر خواهد شد. Uma نقشه جدیدی برای خلبانان زنده مانده از حالت Fire است. هچنین execution جدید Hole in the Wall خوانده می‌شود که برای دسترسی به آن باید پنج بازیکن را در حالت فعال بودن توانایی Amped Wall نابود کنید.

بسته Postcards From the Frontier همچنین شامل چند آیتم پولی الیت Warpaints می‌شود که وجود آن‌ها منجر به دریافت پاداشی در بازی خواهد شد. هر یک از لباس‌ها منجر به افزایش ۱۰ درصدی شانس شما برای دریافت امتیاز دو برابر در پایان مسابقه می‌شود. هر Warpaint پنج دلار قیمت دارد اما شما قادرید تا هر هشت عدد موجود را بصورت باندل به قیمت ۲۵ دلار دریافت کنید. این باندل تنها تا تاریخ ۴ مهر ماه در دسترس خواهد بود.

در اخبار مرتبط با بازی Titanfall 2، وینس زامپلا به عنوان رئیس استودیوی ریسپاون اعلام کرده بود که این بازی قابلیت فروش بهتری را داشته است:

عملکرد بازی موفقیت آمیز بوده و فروش خوبی داشته است اما نه به اندازه‌ای که می‌توانست. شاید علت این موضوع قیمت زیاد آن، تراکم بازی در زمان عرضه و مواردی دیگر باشد.

استودیوی ریسپاون برروی بازی‌های بیشتر از مجموعه Titanfall کار می‌کند اما همزمان برروی یک بازی سوم شخص Star Wars به کارگردانی Stig Asmussen کار می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: