باندای نامکو

همکاری سازنده Life is Strange با باندای نامکو جهت ساخت یک آی‌پی جدید

توسط فرشاد زمانی در ۳ شهریور ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

سازنده بازی Life is Strange اخیراً اعلام کرده است در حال همکاری با باندای نامکو جهت ساخت یک آی‌پی جدید ماجراجویانه است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این آی‌پی جدید از سال ۲۰۱۶ در دست ساخت قرار داشته است و بازیکنان را در یک شهر خیالی در آمریکا قرار خواهد داد که در حال جستجو در آن هستند. اطلاعات دیگر نظیر نام، پلتفرم‌ها و زمان عرضه در سال ۲۰۱۸ اعلام خواهد شد. در نتیجه این بازی به این زودی عرضه نخواهد گردید.

Hervé Hoerdt به عنوان معاون استودیوی باندای نامکو در صحبت با MCV اعلام کرد:

می‌خواهیم که آی‌پی‌های جدید ۵۰ درصد از تجارت ما را در بر گیرند و برای رسیدن به این دستاورد، بصورت دراز مدت با استودیوهای دیگری همکاری می‌کنیم. بخش اول این کار با بازی Little Nightmares همراه بود و نسبت به آن خوشحال هستیم اما این تنها شروع کار بود. همچنین اخیراً Get Even را منتشر کردیم و اکنون از همکاری با استودیوی Dontnod خوشحال هستیم. این استودیو همچون الماس تراشیده شده و دارای ستاره‌های قابل توجهی است و این موضوع از عملکرد آن‌ها در مورد بازی Life is Strange مشخص است. این بازی در نوع خود از کیفیت خوبی برخوردار و دارای استراتژی قابل قبولی بود. بنابراین تصمیم گرفتیم که با این استودیو همکاری کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: