بازی Inmates

آیس‌برگ اینتراکتیو بازی Inmates را معرفی نمود

توسط فرشاد زمانی در ۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۲۲:۴۵

آیس‌برگ اینتراکتیو و داویت آندرسین بازی جدید خود در سبک وحشت روان‌شناختی به نام Inmates را معرفی نمودند که در چند ماه آینده از طریق استیم در دسترس خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آیس‌برگ اینتراکتیو به عنوان ناشر و داویت آندرسین به عنوان سازنده، بازی Inmates را معرفی نمودند که در چند ماه آینده از طریق استیم و فروشگاه‌های دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در بازی Inmates شخصیت جاناتان از یک کابوس بیدار می‌شود در حالیکه در سلولی قرار دارد. او در حالیکه هیچ اطلاعی از موقعیت خود ندارد، حس دردناکی مبنی بر آشنایی موقعیت فعلی خود با موقعیت کابوسی که از آن بیدار شده است، پیدا می‌کند. صدایی که از طریق رادیو به گوش او می‌رسد وضعیت اسرار آمیز جاناتان را توصیف می‌کند. در این بازی باید به عنوان جاناتان به کاوش در محیط فراموش نشدنی ترسناکی دست زنید تا سر از علت حضور او در زندانی که در آن قرار گرفته است درآورید. در ادامه شاهد برخی خصوصیات بازی خواهید بود:

  • تعامل با محیط بازی و کشف حقیقت
  • وجود پازل‌های پیچیده
  • تنظیم جغرافیا
  • تصاویر ترسناک
  • وجود کیفیت گرافیکی فوق العاده با استفاده از موتور بازیسازی آنریل ۴
  • پشتیبانی کامل از کنترلر
  • طول تخمینی بازی در حدود ۳ تا ۴ ساعت

آقای آندرسین بازیساز مستقلی از ارمنستان است که حدود دو سال برروی بازی Inmates کار کرده است. او دارای تجربه ۱۰ ساله‌ای در زمینه‌ گرافیک کامپیوتر است که از آن در خلق این بازی ترسناک کمک گرفته است.

در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای بازی Inmates اعلام نشده است و ناشر آن صرفاً چند ماه آینده را زمانی برای عرضه آن برای رایانه‌های شخصی و مک اعلام نمود. این بازی ۱۰ دلار قیمت خواهد داشت و از طریق استیم یا سایر فروشگاه‌های دیجیتالی در دسترس خواهد بود. جهت اطلاع از حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی به سایت بازی مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: