بنابر گزارشات، گوگل پیکسل بعدی را سیزده مهر راهی بازار می‌کند

توسط مسعود محمودپور در ۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

سیزده مهر ۱۳۹۶، یعنی یک سال و یک روز پس از معرفی نسل اول پیکسل و پیکسل اکس‌ال، گوگل نسل بعدی پیکسل را معرفی خواهد کرد. این ادعای «ایوان بلس» (Evan Blass)، لیکر معروف تکنولوژی است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

گوگل نه تنها تاریخ معرفی گوشی را بلکه استفاده‌ از پردازنده‌ی به‌روز را نیز تکرار خواهد کرد. پیکسل سال گذشته با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۱ که کمی قدرتمندتر از اسپندراگون ۸۲۰ (پردازنده‌ای که در آن زمان تمام پرچمداران از آن استفاده می‌کردند) بود، معرفی شد. پیکسل بعدی هم از اسنپدراگون ۸۳۶ استفاده خواهد کرد، درحالی‌که اغلب پرچمداران در حال حاضر از اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده می‌کنند. ۸۳۶ از سرعت بیش‌تری در CPU و GPU برخوردار است و باتری کمتری‌ هم مصرف می‌کند. می‌توان گفت ۸۳۶ همان ۸۳۵ است که اسنپدراگون ایرادات آن را برطرف کرده است.

موردی که هیچ کس دوست ندارد گوگل امسال هم آن را تکرار کند، تعداد محدود پیکسل‌های تولید شده است. بسیاری کاربران مشتاق در بازراهای توسعه‌ی یافته‌ای مثل اسپانیا و ژاپن هم نتوانستند به این گوشی دست پیدا کنند (متأسفانه در کشور خودمان چنین وضعیتی وجود دارد). حتی اگر پیکسل‌های جدید تغییرات زیادی نسبت به نسل پیشین خود نداشته باشند، بسیار مهم است گوگل بتواند آن‌ها را در سرتاسر جهان به‌اندازه‌ی کافی تزریق کند تا هواداران دو‌آتشه‌ی اندروید بتوانند آن‌ها را خریداری کنند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: