تماشا کنید: تریلر معرفی قبیله‌ی Machine

توسط سورنا رضایی در ۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت برادران وارنر امروز تریلر جدیدی را از بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر کردند. این تریلر، یکی دیگر قبیله‌های ارک‎‌ها با نام Machine را معرفی می‌کند که برای رسیدن به منافع خود از تکنولوژی استفاده می‌کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی برادران وارنر، قبلیه‌ی Machine یکی از چندین قبیله‌ی ارک‌ها هستند که متقاعد شده‌اند «موردور» در شرف آغاز دوران جدیدی قرار دارد؛ دورانی که بر پایه‌ی تکنولوژی و صنعتی سازی شکل خواهد گرفت. علاوه بر این، این ناشر تایید کرد که تمامی قبیله‌های ارک‌ها همراستا با یک قبیله‌ی واحد عمل می‌کنند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این قبیله را مشاهده کنید:

بازی Middle-earth: Shadow of War، یک بازی بازی اکشن نقش آفرینی است که استودیو «مونولیث پروداکشنز» (Monolith Productions) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. این عنوان دنباله‌ای بر قسمت نخست این سری بوده و داستان آن اتفاقات بین The Hobbit و The Lord of the Rings را روایت می‌کند. کاربران در این بازی کنترل «تَلین» را بر عهده می‌گیرند که توسط یک الف، «لُرد سِلِبریمبُر» همراهی می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Middle-earth: Shadow of War در تاریخ دهم اکتبر (هجدهم مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: