شرکت کپکام

حضور بازی‌های متعددی از شرکت کپکام در ای‌شاپ کنسول‌های وی یو و ۳DS

توسط فرشاد زمانی در ۲ شهریور ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

بندرت شاهد اعمال تخفیفی در عناوین ای‌شاپ کنسول نینتندو سوئیچ هستیم اما دارندگان دو کنسول ۳DS و وی یو اخیراً تخفیفی برای خرید بازی‌های شرکت کپکام دریافت کرده‌اند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

دارندگان دو کنسول ذکر شده تا مدت زمان محدودی قابلیت خرید عناوین بزرگی را دارند. دارندگان کنسول ۳DS قابلیت دریافت بازی Mega Man Legacy Collection به قیمت ۶ دلار بجای ۱۵ دلار را خواهند داشت؛ همچنین افراد علاقه‌مند به بازی Resident Evil: Revelations قابلیت دریافت آن را به قیمت ۱۰ دلار خواهند داشت؛ این در حالی است که عنوان اسپین آف Resident Evil: The Mercenaries 3D قابلیت تهیه به قیمت ۶.۳۹ دلار را خواهد داشت. دو بازی Monster Hunter 4 Ultimate و predecessor نیز به ترتیب به قیمت ۱۲ و ۱۸ دلار نیر در دسترس هستند. در نهایت ۳ عنوان Ace Attorney یعنی Spirit of Justice ،Dual Destinies و Ace Attorney Trilogy به قیمت‌های ۲۰.۰۹، ۱۰.۱۹ و ۱۵ دلار در دسترس قرار دارند.

در ارتباط با کنسول وی یو، بازی Monster Hunter 3 Ultimate به قیمت ۸ دلار در دسترس است که قابلیت اجرا بصورت آنلاین را نیز خواهد داشت. Resident Evil: Revelations نیز به قیمت ۱۰ دلار و دو بازی DuckTales: Remastered و Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara به قیمت ۳.۷۴ دلار در دسترس قرار دارند.

فروش عناوین شرکت کپکام تا تاریخ ۱۳ شهریور ماه در جریان خواهد بود. دارندگان کنسول ۳DS در اروپا با وضعیت متفاوتی روبرو هستند و قابلیت دریافت عناوین Pokemon Red یا Blue یا Yellow را با ۲۰ درصد تخفیف یا ۳۶ درصد تخفیف در صورت لینک کردن آی‌دی شبکه نینتندوی خود به حساب نینتندو را خواهند داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: