از حالت جدیدی برای بازی Fortnite رونمایی شد

توسط سهیل حسینی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Fortnite ماه گذشته به‌صورت دسترسی اولیه منتشر شد و این بازی در حال حاضر بیش از یک میلیون بازیکن دارد. به‌تازگی، طی توئیتی توسط سازنده هم مشخص شد به‌زودی حالت جدیدی به نام survival mode به بازی اضافه می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

توئیت سازنده درمورد این بازی به شرح زیر است:

اول از همه برای رسیدن به یک میلیون بازیکن تشکر می‌کنیم! ما متوجه شدیم شما خواستار حالت Survival mode بودید، این حالت در ۷ شهریور در دسترس خواهد بود.

اطلاعات بیشتر احتمالا با نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن در دسترس قرار می‌گیرد. بازی Fortnite توسط دو استودیو «اپیک گیمز» و People Can Fly تولید شده و برای مدت زیادی است که در دست توسعه قرار داشته است. اولین رونمایی از بازی به سال ۲۰۱۱ برمی‌گردد. اپیک گیمز در ماه گذشته این بازی را به‌صورت درسترسی اولیه منتشر کرد و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۱۸ مراحل توسعه آن تکمیل شود.

این بازی، از چهار بازیکن تشکیل می‌شود که با قرار گرفتن در هر نقشه، باید پایگاهی قدرتمند و پر از تله بسازند که جلوی ورود موج‌های دشمنان را بگیرد. بازی Fortnite هم‌اکنون به‌صورت دسترسی اولیه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: