جزئیاتی از به‌روزرسانی ۱.۱ بازی Everspace منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

بازی Everspace عنوانی در سبک شوتر فضایی بود که توسط استودیو «راک‌فیش گیمز»در اردیبهشت ماه برای دو پلتفرم اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. سازنده هم‌چنین یک سری قول‌هایی پیرامون اضافه کردن ویژگی‌های جدید داده بود که گویا این مهم در حال اتفاق افتادن است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سرانجام، به‌رزورسانی ۱.۱ برای رایانه‌های شخصی امروز منتشر شد، هم‌چنین ساندترک و کتاب هنری بازی نیز امروز دسترس قرار خواهد گرفت. بنابراین، هم‌اکنون نسخه دیلاکس ادیشن را می‌تواند از طریق شبکه استیم تهیه کنید.

در حالی که توسعه‌دهنده قصد داشت تا به‌روزرسانی ۱.۱ را بر روی اکس‌باکس وان و لینوکس عرضه کنند، به دلیل برخی مشکلات در موتور بازی، نتوانستند این به‌روزرسان را در کنار نسخه رایانه‌های شخصی به انتشار برسانند. قیمت نسخه دیلاکس برابر با ۳۳.۹۸ دلار است، اما کسانی که نسخه اصلی بازی را خریداری کردند می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار به نسخه دیلاکس ارتقاء پیدا کنند.

به‌صورت کلی، به‌روزرسانی ۱.۱ شامل اضافه شدن حالت هاردکور، پشتیبانی از کنترلر جوی‌استیک و غیره بوده، هم‌چنین این به‌روزرسان طی ماه‌های آینده برای اکس‌باکس وان و لینوکس نیز عرضه می‌شود. در پایان لازم به ذکر است، بازی Everspace طبق گفته‌ی سازنده اواخر سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: